Menu
 

Carnikavā izveidotas vēl divas slēpošanas trases

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Jau tradicionālās slēpošanas trases Carnikavas stadionā un aktīvās atpūtas parkā "Zibeņi" pēc iedzīvotāju lūguma papildinātas vēl ar divām – pa Gaujas labā krasta aizsargdambi un dabas parkā "Piejūra", liecina informācija novada pašvaldības interneta vietnē.

Slēpošanas trase, kas vijas cauri mežam dabas parkā, sākas Carnikavā, Jūras ielas galā, pa kreisi no automašīnu stāvvietas un beidzas Garciemā pie Langas. Trase Garciemā met loku atpakaļ uz Carnikavas pusi pa labi mežā aiz stāvvietas pie jūras. Meža trases garums ir apmēram 6 km vienā virzienā un pa šo trasi iespējams slēpot tikai klasiskajā solī. Slēpotājiem jārēķinās, ka trase ir pietiekami gara un diezgan tālu no apdzīvotām vietām, tāpēc jāapzinās savi spēki un jāsaģērbjas atbilstoši laika apstākļiem.

Slēpošanas trase pa dambja posmu ir no gājēju un velosipēdistu tilta līdz viesu namam "Port Land". Dambja trases garums vienā virzienā ir apmēram 3,5 km.

Abas trases nav izgaismotas, tāpēc, ja ir vēlme slēpot diennakts tumšajā laikā, pašvaldība aicina ņemt līdzi galvas lukturus.

Trases shēma Piejūras dabas parkā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.