Menu
 

Kauguru svētkos sestdien uzstāsies Intars Busulis, Laima Vaikule, "Musiqq" un Ozols

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

27.augustā Jūrmalā notiks tradicionālie Kauguru svētki. Svētku dienā plkst. 12.00 atklās arī jaunizbūvēto Kauguru parku. Tallinas ielā jau no plkst. 13.00 norisināsies visdažādākās aktivitātes, būs atvērts amatnieku tirdziņš, gaidāms gaisa akrobātu šovs, bundzinieku parāde, deju priekšnesumi un kopīga sadziedāšanās. Savukārt vakarā no plkst. 19.00 uz lielās svētku skatuves – muzikālā programma dažādām gaumēm un vecumiem: Intars Busulis un Abonementa orķestris kopā ar Laimu Vaikuli –, grupa “Musiqq” un reperis Ozols. Svētku noslēgumā – lāzeru šovs, informēja Jūrmalas valstspilsētas administrācijā.

Svētku iedejošana un sadziedāšanās

Kauguru svētkus plkst. 13.00 atklās un ar latviešu tautasdeju “Es mācēju danci vest” Tallinas ielā iedejos tautas deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem – deju akcijas “Jūras bize” dalībnieki. Deju akcija, kurā piedalīsies 36 tautas deju kolektīvi no visas Latvijas, svētku dienas pievakarē (plkst.18.30) norisināsies Jaundubultu–Pumpuru pludmalē.

Kauguru svētki turpināsies ar Jūrmalas radošo kolektīvu priekšnesumiem – būs dejas, dziesmas, folklora un muzikāla izrāde.

Pēcpusdienā no plkst. 16.30 – sadziedāšanās kopā ar muzikālo apvienību “Varakuta”, dziedot dziesmas ukraiņu un latviešu valodā. Sadziedāšanās turpinājumā – labi zināmas dziesmas kopā ar Aiju Vītoliņu, Ati Zviedri, kora grupu “Anima” un ritma grupu Kristapa Krievkalna vadībā.

Radošas un sportiskas aktivitātes, seno spēkratu parāde, amatnieku tirdziņš

Svētku apmeklētāji varēs “būvēt” savus Kaugurus, lielformāta kartē daloties ar idejām un savu redzējumu par Kauguriem nākotnē – zīmēt, veidot un iekārtot. Turpat, svētku norises vietā, ikviens varēs izgatavot draudzības rokassprādzi – vienu sev, otru draugam.

Savu veiklību un veiksmi pasākuma apmeklētāji varēs pārbaudīt labirintu skrējienā un lielajās pagalma spēlēs.

Namu pagalmos norisināsies arī draudzības sporta spēles basketbolā, florbolā, disku golfā, galda tenisā un citos sporta veidos, spēles uzraudzīs profesionāli tiesneši.

No plkst. 13.30 līdz 15.30 Mežmalas vidusskolas sporta laukumā norisināsies seno spēkratu parāde, kurā būs apskatāmi kopš 1920. gada ražoti automobiļi un motocikli.

Ar savu piedāvājumu apmeklētājus svētkos priecēs amatnieku un mājražotāju tirdziņš, darbosies izbraukuma kafejnīcas.

Gaisa akrobātikas šovs un bundzinieku parāde

Laikā no plkst.13.00 līdz 18.00 trīs reizes varēs vērot gaisa akrobātikas šovu “Marinara”, kurā uzstāsies pieredzes bagāti Lietuvas akrobāti. Notiks arī maršējošo bundzinieku – Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņu sastāva “Drumline Latvia” – parāde. Tāpat ikvienam būs iespēja piedalīties bungu meistarklasē – profesionāļu vadībā iemēģināt roku ritma spēlē.

Intars Busulis un Laima Vaikule, Ozols, “Musiqq”. Lāzeru šovs

Vakarā, plkst. 21.30, uz Kauguru svētku skatuves kāps publikas iemīļotais mākslinieks Intars Busulis un Abonementa orķestris kopā ar vakara īpašo viešņu – Laimu Vaikuli. Hiphopa kultūras piekritējus plkst. 19.00 priecēs Ozola uzstāšanās, savukārt populārās mūzikas mīļotājiem – muzikāli pārsteigumi no grupas “Musiqq” plkst. 20.00.

Svētku noslēgumā, plkst. 22.55, norisināsies lāzeru šovs, kas spilgtās gaismu spēlēs krāšņi izgaismos debesis virs Kauguriem.

Jūrmalas pašvaldībā arī atzīmē, ka sestdien Jūrmalā notiks ne tikai Kauguru svētki, bet arī dejotāju festivāls “Jūras bize”, kā arī vairākās vietās pilsētā piestās Seno spēkratu parāde. Lai nodrošinātu netraucētu pasākumu norisi un atvieglotu transporta kustību, no 25.augusta līdz 28.augustam noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā. Braucējiem jārēķinās ar palēninātu satiksmi un ierobežotām auto novietošanas iespējām Majoros, Kauguros, Ķemeros un Dubultos.

Papildu sabiedriskais transports – vilciens un pilsētas autobusi

Nokļūšanai uz svētku norises vietu Kauguru apmeklētāji aicināti izmantot vilcienu. Rīgas virzienā 27. augusta vakarā, pēc svētkiem, ir norīkots papildu reiss: Sloka (plkst. 23.25) – Rīga (plkst. 0.14).

27.augustā norīkoti papildu Jūrmalas pilsētas autobusu reisi:

 • maršrutā Nr.3 “Muižas iela – Lauku iela” ar atiešanas laiku plkst. 19.30 no pieturvietas “Muižas iela”;
 • maršrutā Nr.4 “Slokas stacija – Bulduri” ar atiešanas laiku plkst. 23.10 un plkst. 23.20 no pieturvietas “Satiksmes iela”, reisu plkst. 23.20 pagarinot līdz Priedainei caur Buļļuciemu;
 • maršrutā Nr.6 “Slokas stacija – Ķemeru stacija” ar atiešanas laiku plkst. 23.20 no pieturvietas “Slokas stacija”;
 • maršrutā Nr.3 “Lauku iela – Muižas iela” ar atiešanas laiku plkst. 23.20 no pieturvietas “Ganību iela”.

1 komentārs

 • Neformālā Tautas Fronte
  Neformālā Tautas Fronte Ceturtdiena, 25 Augusts 2022 07:50 Komentāra saite

  Galvenais ir ,lai tev būtu savdabīga koda atlauja piedalīties ,uzstāties pasākumos,ir jāatzīst ,ka tu esi pret karu,nu tas takā būtu loģiski.Kurš gan ir par karu ? Pēc tam obligāti ir jasaka,ka esi pret putina nacistisko režīmu,un, ka tev patīk zilgandzeltenie karogi Latvijas pilsētās un ielās.Pēc šī testa tu driksti dziedāt,dejot,spēlēt teātri,ņemt dalību politikā,vadit TV parraides un t.t.Tas ir tads savdabīgs kovidsertifikāta aizvietotājs.?Neatbildēt uz šo jautājumu demokrātiskā valstī nedrīkst...?
  Protams,vari telot muļki,ko arī šajā sistēmā pat gribētos darīt,jo šie birokrāti uz to provocē...Ja tev apkārt ir idioti ,tad var jau tos idiotus pataisīt par vēl lielākiem idiotiem.
  Piemēram uz jautājumu ,vai jūs atbalstat karu,var atbildēt-šis ir retoriskas dabas jautājums,es pie tā strādāju,vai arī,tas nav viennozīmīgs jautājums,vai arī ,izbrīnīti pajautāt ,kas tas par karu !? Jums par to ir pirmā dzirdēšana.Jūs masu saziņas līdzekļiem nepieveršiet nekādu uzmanību,un esat sociāli neaktīvs.Tapēc savukārt tas nav viennozīmīgs jautājums,un vispār šis jautājums ir jāuzdod Bordānam,vai Kariņam.
  Uz jautajumu,vai jūs atbalstat putinu,var atbildēt-kas ir putins,vai ko viņš ziemā ēd ?
  Uz jautājumu par zilgandzeltenajiem karogiem Latvijā,vai tas ir pareizi,ka tie tiek izkārti ,var atbildēt,ka esat pārsteigts ,par kuru laiku Latvija ir nomainījusi savu karogu,un ka jūs atbalstat kristīgas vertības,un tradicionālo ģimeni.
  Ja jūs sāk agresīvi dēvet par trolli,vai par putinistu ,nepieversiet tam uzmanību,jo ne jau uz katra ēzeļa iegribām ir jāreaģē.
  Katrs normāls latvietis ir savas valsts nacionālists,un kritīs,un celsies par savu valsti.Tas arī ir galvenais latvieša uzdevums,pienākums,un vertēt latviešu nacionalistu pēc globāla pasaules viedokļa,nav ne ētiski,ne pareizi.
  Katrs cilvēks var izvēlēties ,vai atbildēt uz jautajumiem,vai to nedarīt .Tās ir cilveciskas ,demokrātiskas tiesības,un šeit nav runa par attieksmi pret karu,vai kaimiņa apakšbiksēm,kuras žavējas ārpagalmā pie ceļa....

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.