Foto: Ķemeru vēsturiskajā parkā uzsnidzis pirmais sniegs
- Autors: Jūrmalas valstspilsētas administrācija

Ceturtdienas rītā Jūrmalā bija vērojamas ziemīgas ainavas – Ķemeru vēsturiskajā parkā uzsnidzis pirmais sniegs. Pirmā sniega sega klāj Mīlestības saliņu, tiltiņus, soliņus, kokus un krūmus, radot romantisku noskaņu visā 20 hektārus plašajā Ķemeru vēsturiskā parka teritorijā.
Atjaunotais un pārbūvētais Ķemeru vēsturiskais parks ir izcila vieta, kur doties garās pastaigās, apskatīt vēsturisko arhitektūru – paviljoni, rotondas un divpadsmit tiltiņi, kas šķērso cauri parkam plūstošo Vēršupīti.
Ķemeru parks ir senākais un apjomā lielākais publiskais dārzs Latvijā ārpus Rīgas.
Sniegu iemūžinājis Jūrmalas pašvaldības fotogrāfs Artis Veigurs.
Saistītie objekti
- Jūrmalā par pusmiljonu eiro pārbūvēs vairākus iekšpagalmus Skolas ielā
- Pludmale starp laikmetiem un cilvēkiem. Zinta Sila "Apvārsnis"
- "Vaivaru" Tehnisko palīglīdzekļu centrs ieviesis kuponu metodi palīglīdzekļu izsniegšanai
- Tukuma dzelzceļa līnijas remontdarbu laikā atklās jaunu autobusu maršrutu Dubulti-Tukums
- Mellužos ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas
Foto galerija
View the embedded image gallery online at:
http://www.aprinkis.lv/index.php/atputa/37797-foto-kemeru-vesturiskaja-parka-uzsnidzis-pirmais-sniegs#sigProId4089e328c9
http://www.aprinkis.lv/index.php/atputa/37797-foto-kemeru-vesturiskaja-parka-uzsnidzis-pirmais-sniegs#sigProId4089e328c9