Menu
 

"Swedbank" peļņa Latvijā pirmajā ceturksnī - 29,056 miljoni eiro

"Swedbank" peļņa Latvijā šogad pirmajā ceturksnī bija 29,056 miljoni eiro, kas ir par 9,4% mazāk nekā attiecīgajā periodā pērn, liecina bankas mājaslapā publiskotais finanšu pārskats. Vienlaikus "Swedbank" grupas peļņa Latvijā šogad pirmajā ceturksnī bija 30,544 miljoni eiro, kas ir par 16,7% vairāk nekā 2018.gada pirmajā ceturksnī.

Lasīt vairāk...

Uzsāk "Laimas" ražotnes būvniecību Ādažos

Trešdien “Orkla Latvija” vadības komanda kopā ar “Orkla” grupas, Ādažu novada domes un būvniecības firmas “Merks” pārstāvjiem atklāja “Laimas” jaunās ražotnes būvniecību. Drīzumā tiks pabeigta būvlaukuma iekārtošana, uzsākti zemes darbi un sagatavošanās ražotnes pamatu veidošanai. “Orkla Latvija” tuvāko gadu laikā jaunās “Laimas” ražotnes būvniecībā Ādažos un zīmola turpmākā attīstībā investēs vairākus miljonus eiro.

Lasīt vairāk...

LNT: Pēdējos gados nelegāli nodarbināto imigrantu skaits Latvijā četrkāršojies

Kopš 2015.gada četrkāršojies Latvijā nelegāli nodarbināto imigrantu skaits, vēstīja raidījums "LNT Ziņas". Valsts Robežsardze un Valsts Darba inspekcija (VDI) reidu laikā katru nedēļu vēl nepieredzētos apjomos atklāj nelegāli nodarbinātus iebraucējus, kas Latvijā ieradušies no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES).

Lasīt vairāk...

Svinīgi apbalvoti 2018. gada lielākie nodokļu maksātāji

Šī gada 18. aprīlī svinīgā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministrs Jānis Reirs un VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2018. gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit divās dažādās nominācijās, informē VID pārstāvji.

Lasīt vairāk...

Parakstīts līgums par "Laimas" ražotnes būvniecību Ādažos

17.aprīlī “Orkla Latvija” vadība parakstīja līgumu ar būvkompāniju “Merks” par jaunās “Laimas” ražotnes celtniecību Ādažos. Plānots, ka jau tuvākajā laikā tiks uzsākta ražotnes celtniecība. Iegādātajā zemes gabalā jau līdz šim ir sagatavoti pievadceļi un pieslēgumi jaunās ražotnes infrastruktūrai, kā arī ražotnes iela nodēvēta Laimas vārdā.

Lasīt vairāk...
Pierakstīties šai RSS barotnei

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.