Menu
 

Iedarbināta pirmā "Tele2" 5G mobilo sakaru bāzes stacija

  • Autors:  LETA
Foto - tele2.lv Foto - tele2.lv

Mobilo sakaru operators "Tele2" Rīgā iedarbinājis pirmo 5G mobilo sakaru bāzes staciju, kas klientiem 5G sakarus sākotnēji nodrošinās Mūkusalas biznesa centra teritorijā, informēja "Tele2" sabiedrisko attiecību speciālists Oskars Fīrmanis.

Viņš sacīja, ka "Tele2" klienti, kuriem būs 5G tehnoloģiju atbalstošas ierīces, 5G mobilā interneta sniegtās priekšrocības varēs sākt izmantot tuvākajās dienās. Uzņēmums paredz, ka sākotnēji mobilā interneta ātrums Mūkusalas biznesa centra kvartālā būs no viens gigabaits sekundē.

Fīrmanis norādīja, ka uzstādītā 5G radio bāzes stacija ir pilnībā integrēta ar "Tele2" pamattīklu, bez kā nav iespējama reāla 5G funkcionēšana. Ja viss noritēs kā plānots, līdz gada beigām "Tele2" varētu iedarbināt vēl dažas 5G bāzes stacijas Latvijā.

"Tele2" pagājušajā gadā strādāja ar 131,432 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 6,6% un bija 30,904 miljoni eiro.

Kompānija reģistrēta 1995.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 3,486 miljoni eiro. "Tele2" vienīgais īpašnieks ir Zviedrijas "Tele2 Sverige Aktiebolag".

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.