Menu
 

Tīnūžu pagastā atklāta jauna mēbeļu ražotne

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.ikskile.lv Foto: www.ikskile.lv

Ikšķiles novada uzņēmums SIA "Snores" savu trīs gadu jubileju atzīmēja ar jaunas ražotnes atklāšanu. Ražotnē Tīnūžu pagastā top bērnu mēbeles ar zīmolu "Ette Tete".Ražošanas telpu iegādē un renovācijā investēti aptuveni 200 tūkstoši eiro, kā arī iegādāta jauna frēzēšanas iekārta 125 000 eiro vērtībā, kuras detaļu griešanas kvalitāte un ātrums ievērojami pārsniedz iepriekš lietotās iekārtas rādītājus. Investīcijām piesaistīts finansējums no finanšu institūcijas "Altum", kā arī ieguldīti paša uzņēmuma līdzekļi, informē Ikšķiles novada pašvaldībā. 

Projekta mērķis ir palielināt ražošanas kapacitāti, pārceļot ražošanu uz divreiz lielākām telpām, kā arī palielināt produktivitāti, daļēji automatizējot ražošanu.

99% no SIA "Snores" saražotās produkcijas tiek eksportēta uz tādām valstīm kā ASV, Vācija, Itālija, Šveice un Spānija, kā arī citām pasaules valstīm, kopumā 53. Zīmola "Ette Tete" produkcijas klāstā ir kāpslītis, kas transformējas par galdiņu, modificējams Pikleres trijstūris "Mopitri" un barošanas krēsliņš, vēsta pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.