Menu
 

"Putnu fabrika "Ķekava"" piedalījusies vienā no lielākajām starptautiskajām pārtikas izstādēm

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Izvēršot eksportu un stiprinot konkurētspēju Eiropā, un jo īpaši Ziemeļeiropā, vadošais putnu gaļas ražotājs AS "Putnu fabrika Ķekava" šonedēļ piedalījies vienā no lielākajām starptautiskajām pārtikas izstādēm "Anuga".

Starptautiskajā izstādē "Anuga" "Ķekava" piedalās jau ilgstoši. Tā uzņēmumam ir iespēja iepazīt jaunākās tendences nozarē, tikties ar klientiem un prezentēt jaunākos eksporta produktus. Izstāde Ķelnē ik gadu pulcē vairāk nekā tūkstoš pārtikas nozares dalībnieku un simtiem tūkstošu apmeklētāju. Šogad "Ķekava" izstādē prezentēja sava eksporta zīmola "Top Choice Poultry" jaunumus, kas piedāvā gan svaigu, gan saldētu vistas gaļu.

"Eksporta produkti veido turpat 50% no kopējā "Ķekava" saražotās produkcijas apjoma. Pieaugot starptautiskajām kvalitātes prasībām, "Ķekava" paaugstinātās kvalitātes putnu gaļa gūst aizvien lielāku novērtējumu Eiropas Savienības tirgū un īpaši Ziemeļeiropā, ko apliecina gan stabils eksporta pieaugums ik gadu ap 10% apmērā, gan pieaugoša interese no ārvalstu partneriem par "Ķekava" vistas gaļu, kas audzēta bez antibiotikām," norādījis AS "Putnu fabrika Ķekava" valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs.

“Šogad atkārtoti ieguvām starptautiskā kvalitātes sertifikāta BRC augstāko "A" līmeni, ar ko ļoti lepojamies. Tas iespējams, pateicoties pastāvīgām investīcijām kvalitātē un paver mums vēl plašāku eksporta potenciālu prasīgajā ES tirgū.”

Nostiprinoties starp Eiropas gaļas kvalitātes līderiem, 2019.gadā "Ķekava" atkārtoti ieguva pasaulē atzītākā pārtikas kvalitātes sertifikāta BRC (British Retail Consorcium – Lielbritānijas Mazumtirdzniecības apvienība) augstāko "A" novērtējumu, kas apliecina uzņēmuma atbilstību augstiem starptautiskajiem pārtikas kvalitātes un drošības standartiem. BRC ir vadošā pārtikas drošības un kvalitātes sertifikācijas programma pasaulē un starptautiski atzīts apliecinājums pārtikas ražotāja uzticamībai, kvalitātei un drošībai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.