Menu
 

Vienā platformā apkopo Latvijas pārtikas tirgotājus, kuri nodrošina piegādi uz mājām

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Šobrīd, kad valstī līdz 14.aprīlim ir izsludināta ārkārtas situācija un nav ieteicams apmeklēt publiskas vietas, cilvēki aizvien biežāk meklē iespēju, kā iepirkties, neapmeklējot lielveikalus. Kustība "Pacel Latviju" ir radījuši jaunu platformu www.produktupiegades.lv, kur tiek apkopoti gan interneta veikali, gan saimniecības, kas nodrošina preču piegādi caur pakomātiem, gan pievedot preci pie pašām mājas durvīm.

Šobrīd iepirkšanos internetā nodrošina arī lielākie tirdzniecības tīkli, taču piegādes netiek veiktas uz reģioniem, līdz ar to lielāku popularitāti iegūst dažādi vietējie internetveikali, kas spēj nodrošināt piegādi arī ārpus Rīgas, informē kustības pārstāve Baiba Rezakova. 

"Jau kādu laiku darbojoties ar dažādiem Latvijas pārtikas zīmoliem, secinājām, ka nav vienas vietas, kur būtu apkopoti visi ražotāji, kas savu preci spēj piegādāt klientam. Īpaši aktuāli šis ir ne tikai rīdziniekiem, bet arī reģionos dzīvojošajiem. Mūsu mērķis ir panākt, lai sabiedrībai ir lielāka un ērtāka iespēja pirkt tieši Latvijā audzētu un ražotu pārtiku un atbalstīt vietējos lauksaimniekus un uzņēmējus," stāsta "Pacel Latviju" idejas autors un vietnes radītājs Jānis Rozītis.

"Šobrīd, redzot esošo situāciju, bija īstais brīdis radīt platformu, kur katrs cilvēks, izvēloties savu pilsētu, redz, no kurām saimniecībām vai uzņēmumiem viņš var pasūtīt sev vēlamās preces un saņemt tās tieši pie mājas durvīm vai pakomātos. Tādā veidā ir lielāka iespēja pasargāt sevi no vīrusa un atbalstīt vietējos ražotājus un uzņēmējus, no kuriem lielai daļai tiešā tirdzniecība veikalos un tirdziņos ir apstājusies," norāda J. Rozītis. "Mēs arī ceram, ka esošā situācija spēs mainīt cilvēku iepirkšanās paradumus un arī turpmāk cilvēki meklēs sev tuvumā saimniecības, no kurām iegādāties ikdienā nepieciešamās preces un produktus."

Pašlaik vietne www.produktupiegades.lv vēl ir izstrādes stadijā, un gan saimniecības, gan tirdzniecības vietnes, kas atbilst prasībām, var aizpildīt pieteikuma formu vietnē, lai tiktu pievienoti kopējam sarakstam.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.