Menu
 

Aprīlī pasažieru apgrozījums lidostā "Rīga" samazinājies par 99,5%

  • Autors:  Apriņķis.lv
Lidostā “Rīga” iebraukušie un izbraukušie pasažieri šāgada pirmajos četros mēnešos un izmaiņas pret ieriekšējo periodu. Dati – CSP Lidostā “Rīga” iebraukušie un izbraukušie pasažieri šāgada pirmajos četros mēnešos un izmaiņas pret ieriekšējo periodu. Dati – CSP

Pasažieru apgrozījums šā gada aprīlī lidostā “Rīga” samazinājās par 99,5 %, salīdzinot ar 2019. gada aprīli. Par 49,4 % samazinājies arī saņemto un nosūtīto kravu un pasta apjoms, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Aprīlī lidostā “Rīga” iebraukušo un izbraukušo pasažieru kopskaits bija tikai 3060 pasažieru. Pasažieru apgrozījuma dramatiskais kritums aprīļa mēnesī ir skaidrojams ar starptautisko lidojumu atcelšanu, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību. Ar īpašu satiksmes ministra atļauju tika atļauti neliels skaits kravas un pasažieru reisu, galvenokārt Latvijas iedzīvotāju repatriācijai.

Pirmajos četros šā gada mēnešos lidostā “Rīga” apkalpoto pasažieru kopskaits bija 1,02 miljoni, un tas ir par 39,6 % mazāk nekā šajā laika periodā pirms gada. Lidostā saņēma un nosūtīja 6 689 tonnu kravu, un tas ir kritums par 22,8 %.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.