Menu
 

Carnikavas novada Kalngalē atvērs jaunu "Elvi" veikalu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

28.maijā plkst. 15.00 Carnikavas novada Kalngalē, Ērgļu ielā 1b, tiks atvērts jauns un mūsdienīgs veikals “Elvi” gandrīz 400 kvadrātmetru platībā. Veikals kalngaliešiem un Kalngales viesiem piedāvās plašu Latvijā ražotu produktu sortimentu un iemīļotāko ārvalstu zīmolu preces, kā arī daudzveidīgu kulinārijas un konditorejas izstrādājumu klāstu, tostarp karstmaizes, svaigi ceptas smalkmaizītes, garšīgu kafiju līdzņemšanai un citus karstos dzērienus.

Atklāšanas dienā veikala apmeklētājus gaidīs īpaši piedāvājumi un dāvanas, pavēstīja uzņēmuma sabiedriso attiecību nodaļā. Pircēji varēs griezt laimes ratu, plkst. 15.00 veikalā varēs nodegustēt SIA “Dagi” zivju delikateses, “Marienbādes” produkciju un plkst. 17.00 – “Eat real” veselīgās uzkodas. Atvēršanas dienā pirmie veikala klienti dāvanā saņems “Elvi” klientu kartes un ērtās iepirkumu somas, savukārt par īpašu svētku cenu varēs iegādāties “Elvi” kafiju un smalkmaizītes.

Veikala darbinieki īpaši rūpēsies par to, lai iepirkšanās atklāšanas svētku dienā noritētu raiti un ievērojot visus sociālās distancēšanās nosacījumus – veikala vidē tiks izvietoti dezinfekcijas līdzekļi un dažādi informatīvi materiāli par drošības pasākumiem; pircējiem regulāri tiks atgādināts par divu metru distances ieturēšanu gan veikalā, gan ārpus tā; darbinieki regulāri dezinficēs iepirkuma grozus un ratus, cilvēku plūsma tiks regulēta un veikala telpās vienlaikus drīkstēs uzturēties ierobežots cilvēku skaits.

SIA “ELVI Latvija” norāda, ka jaunā veikala attīstībā ir ieguldītas apjomīgas investīcijas, nodrošinot mūsdienīgu un kvalitatīvu iepirkšanos klientiem, patīkamus darba apstākļus darbiniekiem un vienlaikus ir domāts arī par apkārtējo vidi saudzējošiem risinājumiem. Tirdzniecības centra apgaismošanā izmantotas tikai energoefektīvās LED spuldzes, uzstādītas ergonomiskas tirdzniecības vitrīnas, bet viss siltums, ko ražos tirdzniecības centrā uzstādītās aukstuma iekārtas,  ar siltumatgūšanas tehnoloģiju palīdzību tiks novirzīts telpu un karstā ūdens sildīšanai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.