Menu
 

SIA "Sabiedrība Mārupe" apgrozījums pērn saruka par 10,6%

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Dārzeņu audzētājs SIA "Sabiedrība Mārupe" pagājušā gadā strādāja ar 4,648 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārt - līdz 10,611 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānija aizvadītajā gadā turpināja iepriekšējos gados uzsāktos darbus pie optimizācijas.

2020.gadā kompānija maksimāli plāno izmantot esošās ražošanas tehnoloģijas, kā arī pievērst uzmanību produkcijas audzēšanas tehnoloģiju pilnveidošanai.

Tajā pašā laikā "Sabiedrības Mārupe" vadība uzsver, ka tās ražošana lielā mērā ir atkarīga no Latvijas un Eiropas Savienības saistītās likumdošanas prasībām un veiktajām izmaiņām, kas var ietekmēt ražošanas izmaksas, saražotās produkcijas standartu izmaiņas un citas lietas.

Kompānijas vadība atzīst, ka šā gada martā Latvijā un daudzās pasaules valstīs spēkā stājušies ar jaunā koronavīrusa izplatību saistītie ierobežojumi ievērojami samazina ekonomikas attīstību Latvijā un pasaulē. Situācijas attīstība nākotnē nav paredzama, līdz ar to pastāv ekonomikas attīstības nenoteiktība.

"Sabiedrības Mārupe" vadība nemitīgi vērtē situāciju Covid-19 kontekstā un atgādina, ka uzņēmums darbojas siltuma piegādes un lauksaimniecības jomās, bet pārtika ir pamatvajadzība arī krīzes situācijās. 

Kompānijas vadības ieskatā, uzņēmums spēs pārvarēt ārkārtas situāciju, ievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, sekojot līdzi notikumu attīstībai un pieņemot jaunus lēmumus situācijas risināšanai.

Jau ziņots, ka "Sabiedrība Mārupe" 2018.gadā strādāja ar 5,197 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka vairākkārt līdz 9049 eiro.

Kompānija "Sabiedrība Mārupe" reģistrēta 1992.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,656 miljoni eiro. Uzņēmuma pamatdarbība ir lauksaimniecības produkcijas ražošana un tirdzniecība, kā arī ar lauksaimniecību saistīto pakalpojumu nodrošināšana. Uzņēmums pieder vairākām privātpersonām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.