Menu
 

"Arco Real Estate": Februārī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās Kauguros, bet Salaspilī nemainījās

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Februārī palielinājās sērijveida dzīvokļu cenas Jelgavā, Ogrē un Kauguros, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" jaunākajā sērijveida dzīvokļu tirgus apskatā.

Februārī Ogres sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 2,3%, dzīvokļu vidējai cenai pieaugot līdz 681 eiro par kvadrātmetru. 2021.gadā dzīvokļu cenas Ogrē kopumā palielinājās par 3%.

Kauguros, Jūrmalā, februārī sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 1,4% un viena kvadrātmetra vidējā cena pakāpās līdz 640 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2021.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par 2%.

Arī Jelgavā dzīvokļu cenas februārī palielinājās par 1,5%, bet sērijveida dzīvokļu vidējā cena pieauga līdz 551 eiro par kvadrātmetru. 2021.gada pirmajos mēnešos Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 2%.

Savukārt Salaspilī cenas februārī nemainījās un sērijveida dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena Salaspilī saglabājās 696 eiro par kvadrātmetru. 2021.gadā sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī nemainījās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.