Menu
 

Aptauja: Baltijas iedzīvotāji visbiežāk sapņo par sava mājokļa un automašīnas iegādi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Ja būtu pieejama papildu nauda, tad Baltijas iedzīvotāji to visvairāk vēlētos izmantot, īstenojot savu sapni par dzīvokļa iegādi, esošā mājokļa remontam, ceļojumiem vai automašīnas iegādei, liecina “Luminor” bankas veiktā aptauja Baltijas iedzīvotāju vidū. Gados jaunāki cilvēki vēlas iegādāties savu mājokli, bet gados vecāki to vēlētos iztērēt ceļojumiem, automašīnas iegādei vai veselības uzlabošanai.

Biežāk vēlmi uzlabot jau esošo mājokli pauduši aptaujātie Lietuvā (33%), tad Latvijā (32%) un Igaunijā (29%). Kā liecina aptauja, mājokļa remonts aktuālāks iedzīvotājiem virs 50 gadiem. Trešais biežāk minētais mērķis Latvijā (31%) un Igaunijā (26%) ir ceļošana, to biežāk izvēlējušies jauni cilvēki līdz 30 gadiem. Savukārt Lietuvas iedzīvotāji (33%) tomēr labprātāk iegādātos jaunu auto.

Aptuveni puse no aptaujātajiem Baltijas iedzīvotājiem norāda, ka savu mērķu īstenošanai būtu nepieciešami vairāk nekā 20 tūkstoši eiro.

Papildu līdzekļus Baltijas iedzīvotāji labprāt izmantotu arī veselības uzlabošanai (20%), vasarnīcas vai brīvdienu mājas iegādei (15%) un sava hobija finansēšanai (11%).

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.