Menu
 

Izstrādāta Pierīgas Interaktīvā tūrisma karte

  • Autors:  Apriņķis.lv
Izstrādāta Pierīgas Interaktīvā tūrisma karte Foto: Pierīgas Interaktīvās tūrisma kartes ekrānšāviņš

Veiksmīgi īstenojot projektu "Tūrisms kopā", ir sagatavota krāsaina un ērta Pierīgas Interaktīvā tūrisma karte, kurā apvienotas sešu novadu tūrisma kartes, kas palīdzēs iegūt aktuālu un plašu informāciju par tūrisma piedāvājumu Pierīgā un tās tuvākajos novados gan vietējiem iedzīvotājiem, gan Latvijas un ārzemju viesiem.

Tūrisma kartē ir apkopota visa informācija par Babītes, Jelgavas, Ozolnieku, Ķekavas, Olaines un Mārupes novada apskates objektiem, amatniekiem un saimniecībām, aktīvās atpūtas un izklaides iespējām, informē Olaines novada pašvaldības Attīstības nodaļā.

Kartē ir informācija arī par ēdināšanas pakalpojumiem un naktsmītnēm, kā arī pievienota cita tūristiem noderīga informācija. Kartē ir atrodami dažāda garuma un grūtības pakāpju velomaršruti, kas ir pieejami visos sešos novados. Ceļotāju ērtībai visiem objektiem ir norādītas GPS koordinātas. Pierīgas Interaktīvā tūrisma karte ir pieejama novadu, kā arī vietējo rīcības grupu mājaslapās.

Projekts “Tūrisms kopā” tiek realizēts Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība”. Projektu īsteno biedrība “Pierīgas partnerība”, lauku partnerība “Lielupe”, partnerība “Daugavkrasts” un novadu pašvaldības, vēsta Attīstības nodaļā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.