Menu
 

Lidosta "Rīga" piesaista starptautisku reklāmas operatoru

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - www.facebook.com/riga.airport Foto - www.facebook.com/riga.airport

Starptautiska konkursa rezultātā aprīlī lidostā "Rīga" darbu sācis jauns reklāmas operators - Turcijas kompānijas "Square Group" meitasuzņēmums "Media Port".

Kā inforē lidostas "Rīga" pārstāvji, "Media Port" ir lielākais reklāmas operators jaunajā Stambulas lidostā, kur darbojas kopš šīs lidostas atklāšanas 2018.gadā. Uzņēmuma māteskompānija "Square Group" ir dibināta 1999.gadā un pārvalda plašu vides reklāmas objektu tīklu dažādās Turcijas pilsētās: tirdzniecības centros, dzelzceļa stacijās, uz ēku fasādēm un arī tādos inovatīvos projektos kā koplietošanas velosipēdu parks ar reklāmas objektiem Turcijas pilsētā Konjā.

"Pateicoties mātesuzņēmuma vairāk nekā 20 gadu ilgajai pieredzei reklāmas jomā un plašajam zīmolu un aģentūru tīklam, "Media Port" ir konkurētspējīgs uzņēmums aviācijas reklāmas nozarē. Mēs uzskatām, ka Rīga ir Baltijas dārgakmens un lidostai "Rīga" ir liels potenciāls pasaules ceļojumu un mazumtirdzniecības dinamikas ziņā. Mūsu mērķis ir palielināt reklāmdevēju portfeļa daudzveidību, veicināt pasažieru ceļošanas pieredzi un panākt, lai lidosta "Rīga" kļūtu par vadošo lidostu Eiropā," norāda "Media Port" valdes locekle Dilruba Palambo.

"Esam gandarīti par sadarbības uzsākšanu ar uzņēmumu "Media Port", kam ir lieliska pieredze reklāmas pārvaldīšanā Stambulas lidostā, kas Starptautiskās lidostu padomes vērtējumā 2021.gadā atzīta par Eiropas lielāko un labāko lidostu. "Media Port" ieceres īpašu uzmanību veltīt digitālās reklāmas attīstībai lidostā "Rīga", investējot jaunos lielformāta digitālajos ekrānos, pavērs jaunas iespējas reklāmdevējiem un uzlabos pasažieru pieredzi," norāda lidostas "Rīga" valdes loceklis Artūrs Saveljevs.

Līgums ar "Media Port" noslēgts uz četriem gadiem, norāda lidostas "Rīga" pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.