Menu
 

Mārupē atklāta farmācijas uzņēmuma "Lotos Pharma" jaunā ražotne

  • Autors:  LETA
Mārupē atklāta farmācijas uzņēmuma "Lotos Pharma" jaunā ražotne Foto: facebook.com/LotosPharma

Mārupē, Plieņciema ielā, atklāta farmācijas uzņēmuma "Lotos Pharma" jaunā ražotne, aģentūru LETA informēja uzņēmuma pārstāve Gunita Krauze-Zepa.

Viņa pavēstīja, ka, tāpat kā līdz šim, arī jaunajā ražotnē tiks izstrādāti un ražoti farmācijas produkti dažādās produktu formās: kapsulās, tabletēs, sīrupos, sprejos un pulveros. Patlaban uzņēmums turpina investēt savā attīstībā, lai tuvākajos gados veiktu arī jaunu zāļu formu apguvi.

Ražotnē investēti 420 000 eiro pašu īpašnieku līdzekļu, un šī modernā ražotne ir atbilstoša labas ražošanas prakses (GMP) standartiem. Šie standarti ražotnei nodrošinās iespēju ražot ne vien augstas kvalitātes uztura bagātinātājus un medicīnas ierīces, bet ļaus apgūt arī medikamentu ražošanu, kas nākotnē varētu pavērt jaunas iespējas uzņēmuma attīstībā.

"Lotos Pharma" apgrozījums pērn pieauga par 24%, īpaši eksporta tirgos. Pašlaik uzņēmums eksportē produktus uz tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija, Somija, Gruzija, Ukraina, Kirgizstāna, Azerbaidžāna un Armēnija.

Uzņēmums patērētājiem piedāvā bezrecepšu medikamentus un uztura bagātinātājus saaukstēšanās gadījumiem, sirds veselībai, cukura diabētam un citus produktus. Tāpat tā piedāvājumā ir arī medicīnas ierīces. Pašlaik uzņēmumam izstrādes stadijā ir vēl citas produktu formas, kas tiks ieviestas 2018. gadā.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Lotos Pharma" 2017. gadā strādāja ar 764 561 eiro apgrozījumu, kas ir par 15% vairāk nekā 2016. gadā. Uzņēmuma peļņa palielinājās par 7% un bija 55 638 eiro. SIA "Lotos Pharma" dibināta 2013. gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Kaspars Ivanovs.

"Lotos Pharma" ir SIA "AD Smart" kompānijas zīmols. SIA "AD Smart" 2017. gadā strādāja ar 852 045 eiro apgrozījumu, kas ir par 1% mazāk nekā 2016. gadā, bet tās peļņa pieauga par 11%, sasniedzot 93 212 eiro. SIA "AD Smart" dibināta 2011. gadā, un tās pamatkapitāls ir 174 300 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks arī ir Ivanovs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.