Menu
 

Piedaloties ZAAO akcijā, vidzemnieki palīdz apaut 5000 pēdu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Piedaloties ZAAO akcijā, vidzemnieki palīdz apaut 5000 pēdu Foto: SIA "ZAAO"

Septembrī notika SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta lietotu apavu vākšanas akcija “Pazole”, kuras laikā iedzīvotāji bija aicināti uz 20 ekolaukumiem nogādāt lietošanai vēl derīgus apavus. Akcija guva iedzīvotāju atsaucību. Nogādāšanai uz attīstības valstīm ekolaukumos nodoti vairāk nekā 2500 apavu pāru, tādējādi palīdzot apaut vismaz 5000 pēdu.

Visaktīvākie bija valmierieši, aizpildot 265 akcijas kuponus. Akcija popularitāti iemantoja arī Cēsīs, Smiltenē, Saulkrastos un Limbažos. Lauku reģionos atsaucība bija mazāka, bet arī tur nodoti vairāki desmiti apavu pāru, informē ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.Akcijā kopā piedalījās gandrīz astoņi simti cilvēku no Alojas, Apes, Cēsīm, Daibes, Jaunpiebalgas, Krimuldas, Limbažiem, Līgatnes, Mazsalacas, Raunas, Rūjienas, Salacgrīvas, Smiltenes, Strenčiem, Taurenes, Valkas, Valmieras un blakus esošajiem pagastiem.

“ZAAO saka lielu paldies akcijas balvu fonda nodrošinātājiem “Sigulda Adventure”, kuri trim akcijas dalībniekiem dāvināja lidojumu ar “Zērgli”. Paldies visiem, kuri sadzirdēja un atdeva sev nevajadzīgos apavus nosūtīšanai jauniem lietotājiem. [..] Kopā ir izdevies saudzēt resursus, neradīt atkritumu kalnus un iepriecināt ļaudis, kuriem šie apavi ir nepieciešami,” teic Z. Leimane.ZAAO arī atgādina, ka lietošanai derīgus apavus ZAAO darbības reģiona ekolaukumos var nodot arī turpmāk.

Akcijas izlozē dāvanu kartes lidojumam ar “Zērgli” nonāk Strenču ekolaukuma apmeklētājas Ināras Riņķes rokās, tāpat dāvanu kartes tandēma lidojumiem iegūst Limbažu ekolaukuma apmeklētājs Viktors Čerņevičs un Valmieras ekolaukuma apmeklētājs Zigmārs Birkvalds, vēsta ZAAO pārstāve.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.