Menu
 

Mārupē plāno būtiski samazināt vienu no augstākajiem siltuma tarifiem valstī

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

No nākamā gada SIA "Mārupes komunālie pakalpojumi" plāno būtiski samazināt siltuma tarifu, kas pašlaik ir viens no augstākajiem valstī.

Kā liecina tarifu projekts, kuru uzņēmums iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai, no 2023.gada 1.janvāra siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifu Mārupē plānots samazināt no 312,79 līdz 191,83 eiro par MWh bez pievienotās vērtības nodokļa jeb par 39%.

Tarifa izmaiņas ir saistītas ar gāzes cenas izmaiņām, izmaiņas pamatojis uzņēmums.

Siltuma cenas Mārupē, Mārupes novada Skultē un Tīrainē būtiski tika paaugstinātas šā gada rudenī - vispirms no septembra siltumenerģijas tarifs pieauga par aptuveni 2,5 reizēm un sasniedza 320,14 eiro par MWh, bet no oktobra tas nedaudz samazinājās - līdz pašlaik spēkā esošajiem 312,79 eiro par MWh.

Kompānija "Mārupes komunālie pakalpojumi" reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 13,748 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2021.gadā bija 2,864 miljoni eiro, bet zaudējumi - 129 296 eiro. "Mārupes komunālo pakalpojumu" vienīgais īpašnieks ir Mārupes novada dome.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.