Menu
 

"Balticovo" plāno ieguldīt miljonu eiro olu vārīšanas, plēšanas un pakošanas līnijā

  • Autors:  LETA
"Balticovo" plāno ieguldīt miljonu eiro olu vārīšanas, plēšanas un pakošanas līnijā Foto: pixabay.com

Olu un olu produktu ražošanas uzņēmums AS "Balticovo" plāno ieguldīt miljonu eiro olu vārīšanas, plēšanas un pakošanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Atbilstoši pievienotajai iepirkuma tehniskajai specifikācijai attiecīgajai olu vārīšanas, plēšanas un pakošanas līnijai jānodrošina iespēju pārstādāt no 40 000 olu stundā.

Ražošanas līniju plānots iegādāties un uzstādīt līdz 2020. gada 30. jūnijam, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē". Pretendenti iesniegt piedāvājumus var līdz 2018. gada 20. novembrim plkst. 16.30.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka "Balticovo" apgrozījums 2017. gadā bija 52,3 miljoni eiro, kas ir par 17,3% vairāk nekā 2016. gadā, savukārt uzņēmuma peļņa bija 10,8 miljoni eiro, kas ir četras reizes lielāka nekā 2016. gadā.

"Balticovo" pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir BCO, kam pieder 95,42% akciju.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.