Menu
 

19.janvārī Salaspilī atklās "Lidl" veikalu

 • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - publicitātes Ilustrācija - publicitātes

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” ziņo, ka jaunuzceltais “Lidl” veikals Salaspilī, Skolas ielā 4A tiks atklāts 19.janvārī. Jaunais veikals radījis 40 labi apmaksātas darba vietas.

Jaunā “Lidl” veikala ēka Salaspilī ir vairāk nekā 2300 kvadrātmetrus liela ar gandrīz 1440 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli. Veikala tuvākās apkārtnes apzaļumošanai “Lidl” iestādījis ap 600 košumkrūmu un koku lielstādu, to skaitā bārbeles, vilkābeles, kļavas un pīlādžus gandrīz 44 tūkstošu eiro vērtībā.

Klientu ērtībām pie veikala izbūvēta plaša stāvvieta 147 automašīnām. Izveidotas arī septiņas stāvvietas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un divas stāvvietas ģimenēm, kā arī 12 droši velo statīvi velosipēdu pieslēgšanai. Par “Lidl” līdzekļiem veikala apkārtnē modernizēta satiksmes infrastruktūra un uzlabota satiksmes drošība – izveidotas paaugstinātas gājēju pārejas, uzstādīts jauns un moderns ielu apgaismojums.

“Lidl” Salaspils veikala ēka ir augsti energoefektīva, ļaujot digitāli kontrolēt un samazināt veikala apsildei, apgaismošanai un ventilēšanai nepieciešamās elektroenerģijas apjomu. Visās “Lidl” ēkās tiek izmantota vienīgi 100% Latvijā ražota “zaļā elektrība”.

Kopējais “Lidl” investīciju apjoms šeit sasniedzis gandrīz 8,5 miljonus eiro, liecina uzņēmuma informācija. Turpinot tīkla attīstību Latvijā, šajā gadā iecerēts atvērt vēl vairākus jaunus “Lidl” veikalus, par kuru atvēršanas laikiem tiks informēts atsevišķi.

4 komentāri

 • Kaspars
  Kaspars Sestdiena, 07 Janvāris 2023 22:50 Komentāra saite

  Malači! Prieks par jaunu, modernu veikalu, plašo autostāvvietu, kurā cerams varēs novietot auto arī pa nakti kaut vai par maksu. Salaspilī tas ļoti noderētu.

 • matrs
  matrs Pirmdiena, 09 Janvāris 2023 12:48 Komentāra saite

  Viss ir forši. Bet kāds padomājis ir, ja atbrauc ar elektroauto, kur viņu varēs uzladēt. Kamēr iepērkas?

 • Sandra
  Sandra Piektdiena, 13 Janvāris 2023 11:30 Komentāra saite

  Ar elektroauto uz LIDL neviens nebrauc, ar to dodas uz SKY :) :) :)

 • Jānis
  Jānis Sestdiena, 14 Janvāris 2023 15:12 Komentāra saite

  Vai tiešām alga ap 1000 Eur pirms nodokļu nomaksas liecina, ka tās ir labi apmaksātas darbavietas?

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.