Menu
 

Darba meklētājus aicina uz Karjeras dienām visā Latvijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Darba meklētājus aicina uz Karjeras dienām visā Latvijā Foto: pixabay.com

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 29. oktobra līdz 2. novembrim visā Latvijā rīko akciju “Karjeras dienas darba meklētājiem”, lai ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, bet arī citiem interesentiem, kuri meklē darbu vai domā par darba maiņu, piedāvātu padziļinātu atbalstu darba meklēšanā un karjeras veidošanā.

Akcijas laikā visās 28 NVA filiālēs norisināsies vairākas aktivitātes darba meklētāju atbalstam. Piedaloties darba interviju simulācijās, darba meklētāji kopā ar NVA karjeras konsultantiem individuālajās vai grupu nodarbībās varēs izspēlēt dažādas ar darba pārrunām saistītās situācijas un "lomas", lai praktiski sagatavotos intervijām pie darba devējiem, informē aģentūrā.

Notiks tikšanās ar NVA darbiniekiem, darba devējiem un tautsaimniecības nozaru pārstāvjiem, kuri informēs par brīvajām darbavietām un aktualitātēm reģiona darba tirgū. Apmeklējot pasākumu "Izveido savu darbavietu pats!", cilvēki, kuri domā par sava biznesa plāna izstrādi, iegūs informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējām un NVA atbalstu komercdarbības vai pašnodarbinātības uzsākšanai.

Darba meklētājiem, kuri vēlas piedalīties akcijā, NVA mājaslapā www.nva.gov.lv jāsameklē tuvākās NVA filiāles sadaļa, jāatrod akcijas "Karjeras dienas darba meklētājiem" pasākumu tabula un, izvēloties interesējošās aktivitātes, jāpiesakās tām. Dodoties uz akcijas pasākumiem, iesaka līdzi paņemt savu CV un motivācijas vēstuli. Dalība Karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas, vēsta aģentūrā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.