Menu
 

Allažos pasta pakalpojumi turpmāk pieejami pagasta bibliotēkā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Allažos pasta pakalpojumi turpmāk pieejami pagasta bibliotēkā Foto: www.pasts.lv

No 8. novembra Allažu pasta pakalpojumu sniegšanas vieta uzsāk darbu jaunās, klientiem un darbiniekiem ērtākās telpās Allažu pagasta bibliotēkā Birzes ielā 4. Pasta pakalpojumu sniegšanas vieta ir netālu no līdzšinējām telpām pagasta centrā, un tā izdevīgi pieejama ikvienam apmeklētājam.

Jaunās telpas būs komfortablākas kā klientiem, tā darbiniekiem. Darbalaiks saglabāsies nemainīgs: pirmdienās–piektdienās no plkst. 13.00 līdz 14.00, informē VAS "Latvijas Pasts" vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone.

Allažu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem ir pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina Latvijas Pasts: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c., norāda V. Danielsone.

Ar pastnieka starpniecību Allažu iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67608486 vai 67608488. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Allažu iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281794.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Allažu pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 25701970 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Siguldas Pasta nodaļu Pils ielā 2, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama katru darbdienu no plkst. 8.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00, vēsta V. Danielsone.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.