Menu
 

"ZAAO" atceļ maksu par riepu, logu stikla un elektrotehnikas nodošanu ekolaukumos

  • Autors:  Apriņķis.lv
"ZAAO" atceļ maksu par riepu, logu stikla un elektrotehnikas nodošanu ekolaukumos Publicitātes foto

SIA “ZAAO” (ZAAO) ir izdevies piesaistīt stratēģisku sadarbības partneri otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu realizācijai. No 2019. gada janvāra privātpersonas četras nolietotas automašīnu riepas gadā (diametrā līdz 140 cm) ekolaukumos varēs nodot par brīvu. Tāpat arī bez maksas no privātpersonām tiks pieņemts logu stikls un visa veida nolietota sadzīves elektrotehnika.

ZAAO darbības reģionā ir 20 ekolaukumi, kas atrodas Alojā, Apē, Cēsīs, Jaunpiebalgā, Limbažos, Mazsalacā, Raunā, Rūjienā, Salacgrīvā, Saulkrastos, Smiltenē, Strenčos, Valkā, Valmierā, kā arī Līgatnes, Krimuldas, Pārgaujas un Vecpiebalgas novadā, informē ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.Ekolaukumos bez maksas no privātpersonām pieņem arī pudeļu stiklu, papīru, kartonu, polimērus (ar apzīmējumu LDPE un HDPE), PET dzērienu pudeles, metālu, luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatorus, koka paletes un lietošanai derīgus apavus.

Uzņēmuma apkopotie dati liecina, ka ekolaukumu pakalpojumi kļūst arvien pieprasītāki. 2018. gada 11 mēnešos ekolaukumus apmeklējuši vairāk nekā 62 500 klientu – par 3000 klientiem vairāk nekā šajā laika periodā pērn. Visapmeklētākie ir ekolaukumi Valmierā, Cēsīs, Saulkrastos un Limbažos. Visbiežāk uz ekolaukumiem iedzīvotāji nogādā papīra, polietilēna un stikla iepakojumu, vēsta Z. Leimane.

ZAAO ir pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina atkritumu savākšanu, šķirošanu, uzglabāšanu, apstrādi, pārvadāšanu, apglabāšanu un sabiedrības izglītošanas aktivitātes.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.