Menu
 

Svinīgi apbalvoti 2018. gada lielākie nodokļu maksātāji

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Šī gada 18. aprīlī svinīgā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Lielo nodokļu maksātāju apbalvošanas pasākuma laikā finanšu ministrs Jānis Reirs un VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme pasniedza īpaši šim pasākumam darinātas balvas un atzinības rakstus 2018. gada lielākajiem nodokļu maksātājiem divdesmit divās dažādās nominācijās, informē VID pārstāvji.

Uzrunājot klātesošos, finanšu ministrs Jānis Reirs norādīja: “Jūs esat mūs lepnums, kas ne tikai nodrošina darbavietas, riskē, attīstās, smagi strādā, bet arī nodrošina visas Latvijas dzīvotspēju. Jūsu biznesa veiksme un līdz ar to arī godprātīgi nomaksātie nodokļi ir ieguldījums mūsu valsts attīstībā. Tas ir atbildības, godprātības, pienākuma apziņas un ilgtspējas piemērs!”

Kā pasākumā atzina VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme: “Valsts budžeta naudu nerada kādi mistiski rūķi, tāpat to nedrukā ne VID, ne Finanšu ministrijā un pat ne Ministru kabinetā. Tā ir uzņēmumu un iedzīvotāju samaksātā nauda. Šī ir reize, kas saku paldies jums – lielie nodokļu maksātāji – par jūsu darbu, par jūsu uzticību Latvijai, par jūsu godaprātu, apmaksājot dažādas mūsu valsts attīstībai un pat pastāvēšanai būtiskas vajadzības!”

Mazo nodokļu maksātāju grupā kā lielākie nodokļu maksātāji apbalvojumus saņēma SIA "Bauskas alus" Zemgales plānošanas reģionā, SIA "Graanul Invest Energy" – Vidzemes plānošanas reģionā, SIA "Greencarrier Freight Services Latvia" – Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā, AS "Stružānu kūdras fabrika" – Latgales plānošanas reģionā, bet SIA "Scantest" – Kurzemes plānošanas reģionā, vēsta VID.

Vidējo nodokļu maksātāju grupā apbalvojumus saņēma KS "Latraps" – Zemgales plānošanas reģionā, AS "Cēsu alus" – Vidzemes plānošanas reģionā, SIA "Orlen Latvija" – Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā, SIA "Intergaz" – Latgales plānošanas reģionā, bet SIA "Lauma Fabrics" – Kurzemes plānošanas reģionā.

Savukārt lielo nodokļu maksātāju grupā apbalvojumus saņēma AS "Virši-A" – Zemgales plānošanas reģionā, AS "Valmieras stikla šķiedra" – Vidzemes plānošanas reģionā, SIA "Circle K Latvia" – Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā, AS "Latvijas maiznieks" – Latgales plānošanas reģionā, bet AS "UPB" – Kurzemes plānošanas reģionā.

"UPB" saņēma apbalvojumu arī kā lielākais darba devējs Kurzemes plānošanas reģionā 2018. gadā. Vēl kā lielākie darba devēji tika apbalvoti SIA "Verems" – Latgales plānošanas reģionā, SIA "Rimi Latvia" – Rīgā un Rīgas plānošanas reģionā, "Valmieras stikla šķiedra" – Vidzemes plānošanas reģionā, bet SIA "East Metal" – Zemgales plānošanas reģionā.

"Accenture" Latvijas filiāle saņēma apbalvojumu kā darba devēji ar straujāko vidējo darba ņēmēju pieaugumu 2018. gadā, salīdzinot ar 2017. gadu. Savukārt SIA "Mikrotīkls" tika apbalvota kā lielākā savas produkcijas eksportētāja 2018. gadā, informē VID.

Arī šogad lielākajiem nodokļu maksātājiem tika pasniegtas īpaši šim gadījumam darinātas balvas, kuru vizuālais risinājums ir iekšējās izaugsmes un dzīvības simbols – plaukstošs koks.

Lielākie nodokļu maksātāji tika godināti jau 22. gadu. Svinīgais pasākums norisinājās VID administratīvajā ēkā Rīgā, klātesot arī VID sadarbības partneru – Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Ārvalstu investoru padomes Latvijā un Latvijas Zinātņu akadēmijas – pārstāvjiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.