Menu
 

Inese Galante Dzintaros izpildīs spilgtākās operas ārijas par mīlestību

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

10.augustā 15.festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” ietvaros Dzintaru koncertzāles mazajā zālē izskanēs spilgtākās operas ārijas par mīlestību, tās izpildīs Inese Galante, kuras balsi vadošo Lielbritānijas radio staciju BBC Radio 3 un FM Classic vadītāji atzinuši kā vienu no skaistākajiem soprāna tembriem.

Inese uzstāsies kopā ar Vīnes operas solistu, izcilo baritonu Martinu Ahraineru un filigrānas klavierspēles tehnikas īpašnieci – Grētu Erharteri-Sargsjanu no Austrijas.
Labākā pasaules klasiskās mūzikas baudījuma cienītājiem festivāla patronese Inese Galante ir sagatavojusi unikālu koncertu Dzintaru koncertzāles mazajā zālē, sola rīkotāji.

Pateicoties koncertzāles vienreizējai akustikai, operas vokāls šajā zālē skan ārkārtīgi intīmi un tajā pašā laikā cēli. Koncertā, kura iedvesmas avots ir mīlestība pret Jūrmalu, skatītājiem un mākslu, izskanēs operas ārijas par mīlestību, kā arī liriskas mūzikas kompozīcijas – klausītāji varēs pilnā mērā izbaudīt patiesi dižu un izjustu mūziku dziļi sirsnīgā un virtuozā izpildījumā. Koncerts “Inese Galante – ar mīlestību Jūrmalai” ir unikāla iespēja izbaudīt īstus operas šedevrus operai neraksturīgā vidē.

“Ik reizi, tiekoties ar saviem uzticamajiem klausītājiem, izjūtu patīkamu satraukumu un sirds siltas izjūtas, tāpēc katrs koncerts man ir pozitīva emociju apmaiņa ar auditoriju, mīlestība katrā rindiņā, katrā vārdā. Gadu no gada mani skatuves partneri, nepārspīlējot, ir grandiozi mūziķi, kuri uzstājas uz labākajām koncertu skatuvēm visā pasaulē, taču, neskatoties uz viņu kolosālo uzstāšanās pieredzi, pēc katras uzstāšanās reizes mūsu festivālā – gluži tāpat kā es, tie atzīstas mīlestībā Jūrmalai un tās klausītājiem. Manos koncertos man galvenais ir dot daļu savas mīlestības klausītājiem, šim nolūkam mūzika ir labākais avots,” stāsta Inese Galante. 

Šovasar festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” norisināsies Jūrmalā no 5.-11. augustam.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.