Ķekavas novads no putna lidojuma fotogrāfijās
- Autors: Apriņķis.lv

Ķekavas novadpētniecības muzejā līdz 14. septembrim apskatāma foto izstāde “Ķekavas novads no putna lidojuma”. Izstāde ir dokumentāls stāsts par Ķekavas novadu 2019. gadā, kuru savās fotogrāfijās atklāj fotogrāfs un ķekavietis Kristaps Gulbis.
"Ķekavas novads no putna lidojuma” ir jau ceturtā Kristapa izstāde Ķekavas novadpētniecības muzejā. Šoreiz to varētu dēvēt par dokumentālu stāstu viena gada garumā, kur dažādos gadalaikos atklājas pazīstamas vietas, taču no cita, neparasta skatu punkta.
Fotogrāfijās redzama gan Daugava pie Doles salas, gan Daugmales pilskalna. Interesants skats paveras uz aizsalušo Daugavu tur, kur tajā ietek Ķekavas upe, kā arī skatītājam jaunus atklājumus sniedz fotogrāfijas, kurās iespējams izpētīt, kā Ķekavā veidojas ielu tīkls un apbūve Loreķu laukā.
Tāpat fotoizstādē neparastas šķautnes atklāj Baložu pilsēta, apmeklētājiem izstāstot stāstu par dzīvi zaļā un dabai tuvā novadā.
Visas izstādē aplūkojamās 57 fotogrāfijas Kristaps ir uzdāvinājis muzejam, un tās tagad ir muzeja krājumā.
Saistītie objekti
- Olaines futbolisti zaudē cīņā par vietu Latvijas kausa ceturtdaļfinālā
- Starp Skolu jaunatnes dziesmu svētku laureātiem – arī Ķekavas un Babītes kori
- Sākas kampaņas "Mana jūra" gadskārtējā ekspedīcija gar jūru, skaitot atkritumus
- Skolēnu Dziesmu un deju svētku gājiena laikā svētdien neapkalpos dažas reģionālo autobusu pieturas Rīgas centrā
- Jūlija nogalē Siguldas novada iedzīvotāji varēs bez maksas nodot nolietotās riepas