Menu
 

Koncerttūres ietvaros Normunds Rutulis apmeklēs arī Ādažus

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - M.Plūme Foto - M.Plūme

Klajā nācis Normunda Rutuļa desmitais albums “Man nav žēl” ar divpadsmit jaunām Raimonda Paula dziesmām. Tas tika prezentēts vakar, dziedātāja dzimšanas dienā, un tieši pēc nedēļas 13. septembrī Latgales vēstniecībā “Gors” sāksies koncerttūre ar tādu pašu nosaukumu. 18.oktobrī Normunds Rutulis ar koncertu viesosies Ādažu kultūras centrā.

Jaunās programmas koncerttūrē Normunds Rutulis dosies kopā ar instrumentālistiem un deju grupu, lai izdziedātu gan jaunos skaņdarbus, gan arī sen zināmos, tautā iemīļotos hītus, vēsta tūres rīkotāji “Producentu grupa 7”. Koncertos Normunda Rutuļa jau ierasti pozitīvā enerģētika un melodiskums mīsies ar dinamisku un atraktīvu deju, kuru horeogrāfiju popbaleta dejotājiem veido Reinis Rešetins, savukārt gaismu, lāzeru spēles un neierastas 3D vizualizācijas gatavo Jānis Pētersons (“Artistic”). Daļa jauno dziesmu – “Man nav žēl (Dziesma par Ērikonkuli)”,  “Atskrien raiba dievgosniņa” un citas – jau ir ieguvušas popularitāti un iekļautas Normunda zelta hitu repertuārā.

Raimonds Pauls: ”Man vienmēr ir paticis būt tuvāk tautai savās melodijās. Ir labi, ja skatītāji var dziedāt tām līdzi. Normunds, cik zinu, cāļus skaita katrā savā koncertā un skaitīs vēl ilgi. Ar savu pozitīvismu un kaisli uz mūziku viņš māk “paņemt klausītāju”. Nešaubos, ka tas izdosies arī šajā koncertu sērijā, jo esmu pamanījis, ka tā dziesmiņa par indēšanu ar krūkļa ogām arī iet uz “urrā!”

Savukārt Normunds Rutulis ir pārliecināts: “Līdz šim tik kustīgu koncertu tūri vēl neesmu piedzīvojis. Kustīga tā būs gan muzikāli, gan vizuāli. Nevienam mana repertuāra pazinējam nav jāskaidro, cik daudz pozitīvas enerģijas sniedz dziesmas “Lecam pa vecam” vai “Cāļus skaita rudenī”. Un arī jaunā albuma dziesmas ir paguvušas izveidot šo labo enerģētisko saikni ar klausītāju. Mēs vārda tiešā nozīmē lēksim pa jaunam.”

Jaunā albuma dizaina autore ir dziedātāja meita Linda Rutule.

Normunda Rutuļa rudens koncerttūres “Man nav žēl” repertuāru veidos dziesmas no jaunā albuma un arī melodijas no 2003. gada programmas “Lecam pa vecam”.  Koncerttūre sāksies 13. septembrī Latgales vēstniecībā “Gors” un ilgs līdz 2. novembrim. Koncerti būs skatāmi arī Jelgavā (20.IX), Aizkrauklē (27.IX), Talsos (4.X), Alūksnē (6.X), Ādažos (18.X), Rīgā, VEF Kultūras pilī (20.X), Kuldīgā (25.X), Liepājā (26.X) un Valmierā (2.XI). Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.