Menu
 

Krimuldas muižā kamermūzikas skaņās notiks Zvaigznes dienas koncerts

  • Autors:  Apriņķis.lv
Operas soliste Kristīne Zadovska. Publicitātes foto Operas soliste Kristīne Zadovska. Publicitātes foto

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 19.00 Krimuldas muižā būs iespēja baudīt pirmo kamermūzikas vakaru kopā ar komponistu Jāni Lūsēnu, Latvijas Nacionālās operas solisti Kristīni Zadovsku un flautisti Eviju Mundenciemu, kuri izpildīs J. Lūsēna dziesmas un instrumentālo mūziku.

Kā informē Siguldas novada pašvaldībā, komponista Jāņa Lūsēna sadarbība ar Latvijas Nacionālās operas solisti Kristīni Zadovsku aizsākās 2000. gadā, kad tika iestudēta “Putnu opera”. Abu mākslinieku repertuārā ir daudz skaņdarbu, kas piemēroti šobrīd tik populāram kamermūzikas žanram. Lai skanējums būtu krāsaināks, abiem mūziķiem pievienojusies Latvijas Nacionālās operas simfoniskā orķestra flautiste Evija Mundeciema, kura papildus tradicionālajai flautai spēlē arī pikolo un basa flautas, basuri, radziņus un citus instrumentus.

Kopumā Krimuldas muižā notiks pieci koncerti, piedāvājot apmeklētājiem stilistiski visdažādākās programmas no Ludviga van Bēthovena līdz Astoram Pjacollam. Pirmais notiks 10. janvārī, pēc tam apmeklētāji muižā tiks gaidīti 1. februārī, kad būs iespēja tikties ar “Trio Angelicus”, kā sastāvā ir Elīna Šimkus, Ieva Šablovska un Sondra Lejmalniece. Savukārt 7. martā, ieskandinot sieviešu dienas svētkus, būs tikšanās ar Krišjāni Norveli, Ivaru Bezprozvanovu un Dzintru Erlihi. 28. martā uzstāsies Marlēna Keine, Mihails Čuļpajevs, Agnese Egliņa, bet koncertu ciklu 25. aprīlī noslēgs Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra klaviertrio – Dace Zālīte, Indulis Cintiņš un Mārtiņš Zilberts, vēsta pašvaldības pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.