Menu
 

Dziedātāja Melita izdod jaunu singlu "Tikai uz brīdi"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Ar jaunu dziesmu latviešu valodā “Tikai uz brīdi” klausītājus iepriecina dziedātāja Melita. Dziesma tapusi, sadarbojoties ar komponistu un producentu Jāni Ķirsi un šā gada Latvijas Literatūras gada balvas laureātu dzejnieku Jāni Vādoni (īstajā vārdā – Jānis Veckrācis). Jaunais singls, kas nāk klajā 27.oktobrī, ir priekšvēstnesis dziedātājas nākamajā gadā gaidāmajam minialbumam, informē dziedātājas pārstāvji.

“Brīvajā laikā esmu aizrāvusies ar dzejas lasīšanu. Jāņa Vādona dzejoli, kas izmantots šajā dziesmā, atradu dzejnieka dzejoļu krājumā “Pagaidām iesāpas elpa”. Dzejoļa saturs un zīmīgā rindiņa “mūžīgi mūžos, vai tikai uz brīdi” uzrunāja mani, nosūtīju to producentam Jānim Ķirsim, kurš šo dzeju ietērpa muzikālā noformējumā,” par jaunās dziesmas tapšanu saka Melita.

Dziesmas videoklips tapis sadarbībā ar režisoru Artūru Zepu un operatoru Kasparu Krauzi, un tas vēsta par cilvēku iedomātām sienām un barjerām, kas traucē saprasties, arī par vērtībām: laiku, ģimeni un iespēju būt kopā. Cilvēki pasaulē ir tikai uz brīdi un to pavada centienos saprasties. Tā ir vienīgā robeža starp tuvinieku un svešinieku, norāda dziedātājas pārstāvji.

Savukārt dzejnieks Jānis Vādons atzīst: “Priecājos, ka mana dzejoļa motīvi iedvesmojuši interesantu muzikālu jaunradi. Tomēr visi lauri par pašu dziesmu, protams, pieder gan komponistam, gan dziedātājai Melitai. Patīkami, ka videoklips pārsteidz ar neklišejisku pieeju. Tajā man visforšākais šķiet 01:09 redzamais mirklis.”

Dziedātāja Latvijas mūzikā sevi pieteica 2019.gada maijā, izpildot Raimonda Paula dziesmu “Pazaudētās debesis” kopā ar hiphopa mūzikas izpildītāju Edavārdi, vēsta Melitas pārstāvji.

 

 

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.