Menu
 

"Tautumeitas" laiž klajā dziesmu "Guli guli" un izsludina lielkoncertu Saulkrastos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto, video - publicitātes Foto, video - publicitātes

Etno mūzikas grupa "Tautumeitas" šodien klausītāju vērtējumam nodod savu jauno singlu ar nosaukumu "Guli guli", kas ir kārtīga vitamīnu un enerģijas deva šajā ziemīgi tumšajā laikā. Līdz ar dziesmas prezentāciju, "Tautumeitas" aicina uz savu vienīgo nākamās vasaras lielkoncertu "Skrejceļš" Skultes ostā, Saulkrastos.

Kā stāsta singla "Guli guli" mūzikas autore Asnate Rancāne, dziesma vēsta par šo laiku, kad, ja vien būtu tāda iespēja, varētu nekāpt no laukā no gultas un pārlaist ziemu saldā miedziņā. Taču ir kas tāds, kas mūs iekšā urda un mudina neļauties slinkumam: "Tie ir svētki, kas tuvojas, darbi, kas jāiespēj, mīļie, kas jāsatiek un domas, kas jāsakopo, jo tūliņ taču noslēgsies vecais gads un klāt jau jaunais! Tad nu, lai ar šo dziesmu Ķekatas ienāk jūsmājās un aprauga padarītos darbus, kā arī atnes svētību, veiksmi un jaudu jaunajam gadam!"

Līdz ar "Guli guli" nodošanu klausītājiem, tiek izsludināts arī vienīgais grupas "Tautumeitas" nākamās vasaras lielkoncerts ar nosaukumu "Skrejceļš", kas norisināsies 26.augustā Skultes ostā, Saulkrastos. Drīzumā gaidāmais grupas albums un līdz šim klajā nākušie singli ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam sprādzienam, kas grupas iekšienē ir briedis jau kādu laiku. Lielkoncertā izskanēs grupas "Tautumeitas" jaunā albuma dziesmas, kas top sadarbībā gan ar grupas iemīļoto producentu Reini Sējānu, gan zviedru producentu Povelu Olsonu, kas ienesis pavisam jaunas vēsmas "Tautumeitu" skanējumā.

“Vienlaikus neizpaliks arī iemīļotās dziesmas no debijas albuma, kas aizkustina līdz saknēm un ļauj sajust prieku un lepnumu par to, kas mēs esam. Vakara gaitā koncerta apmeklētājus priecēs gan viesmākslinieki, ar kuriem grupai ir izveidojusies radoša un sirsnīga sadarbība, gan iesildītājmākslinieki, gan arī īpaši šova elementi, lai vakars klātesošajiem būtu atmiņā paliekošs,” informēja “Tautumeitas”.

Saulkrasti dažām grupas dalībniecēm ir kļuvuši par mājām, tāpēc grupa priecājas, ka lielkoncerts notiks pavisam īpašā vietā. Skultes osta ikdienā ir slēgta teritorija, kur notiek kuģu būvniecība, aktīvs kūdras un kokmateriālu eksports, tāpēc kuģi kursē nepārtraukti. Koncerts tur notiks pirmo reizi un tā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt maģisko ostas teritoriju un piedzīvot fantastisku festivāla atmosfēru.

Grupas "Tautumeitas" lielkoncerts notiks 26.augustā Skultes ostā sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību, Saulkrastu kultūras centru un Skultes ostu. Biļetes iespējams iegādāties no 15.decembra plkst. 12.00 www.ekase.lv. Pirmās 100 biļetes pieejamas par īpašu cenu.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.