Menu
 

Notiks grāmatas "Dievs pidžamā" atklāšanas svētki

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustrācija - publicitātes Ilustrācija - publicitātes

8.septembrī plkst.16.00 Rīgas Doma dārzā ikviens ir aicināts piedalīties Dr.Riča Melheima (ASV) grāmatas “Dievs pidžamā” atklāšanas svētkos, kuros piedalīsies arī pats autors un tulkojuma izdošanas iniciators mācītājs Ivars Jēkabsons. Muzikāli pasākumu bagātinās Zane Gudrā un Aivars Gudrais.

Dr.Riča Melheima grāmata “Dievs pidžamā” izdota latviešu valodā, un tā stāsta par pieciem soļiem īpašajam vakara laikam mājās, ģimenē un ikvienam, pavēstīja grāmatas izdošanas līdzautore Marta Romanova-Jēkabsone. Tās vēstījums nav tikai stāsts, tajā ir apkopotas dzīves gudrības un noderīga informācija par ģimenes saskarsmes garīgajiem un psiholoģiskajiem aspektiem. Autors piedāvā gatavu plānu, kurā var piedalīties ikviens – plānu, kā satuvināt ģimeni un ceļu, kā ik vakaru to veidot veselīgu, laimīgu, drošu un dievbijīgu. Izmantojot šo plānu, ikkatrs varēs veidot savu ģimeni par vietu, kuru bērni kādu dienu raksturos kā jautrības, drošības, atbalsta, mīlestības, gudrības un dziļa miera salu.

Dr.Ričs Melheims ir rakstnieks, komponists, komiķis, karikatūrists, dramaturgs, ierakstu un filmu producents, izglītības sistēmu dizainers, mācību programmu izstrādātājs un cilvēka smadzeņu pētnieks-amatieris. Ričs ir kalpojis draudzēs kā mācītājs, nodibinājis starptautisku kalpošanu (www.faithink.com), izveidojis starptautisku uz prātu un mākslas platformām balstītu pirmsskolu modeli un uzstājies CNN, “The Osgood Files” un 50 tīkla ziņu kanālos, sniedzot konsultācijas audzināšanas jautājumos.

Grāmatas tulkojuma idejas autors luterāņu mācītājs Ivars Jēkabsons saka: “Dievs pidžamā – tas varbūt skan neparasti. Bet iedomājies dienas noslēgumu, kur burtiski pidžamā Dievs top sadzirdams pie tevis, tavā istabā vakara sarunās, atmirdz tava bērna asarās un dzīvesdrauga mīlestības skatienā. Jā, tieši tik personīgs ir šīs grāmatas autora izdzīvots stāsts, kas praktisku soļu veidā aicina doties uz svētvietu ģimenes sirdī. Doties uz vietu, kur ģimenes kopībā sastapt Dievu un sadzirdēt citus mājas vidē. Un tas viss Dr.Ričam ir sācies ar sapni, kā būt vislabākajam tētim saviem bērniem. Viņam tas nozīmē dāvināt laiku otram un dāvināt īpašu laiku visiem kopā ar Dievu. Mums to praktizēt mājās nozīmētu atgūt garīgumam pienācīgo vietu ģimenēs tā, kā tas kristīgā dzīvē ir bijis vēlams. Domāju, šī grāmata būs lielisks palīglīdzeklis un izziņas materiāls ikvienam mācītājam, skolotājam, vecākam, krustvecākam – ģimenēm un mazo grupu vadītājiem.”

Grāmata veltīta kristīgās audzināšanas jautājumu aktualizēšanai ģimenē un draudzē, ikvienā mazā grupā. Lai to panāktu, autors iepazīstina ar piecām darbībām, kas katru vakaru veicamas visiem kopā lieliem vai maziem: dalies, lasi, runā, lūdz un svētī cits citu.

Grāmatas atklāšanas svētki ir atvērti ikvienam interesentam, baznīcas vadītājam, mācītājam, skolotājam un vecākiem. Grāmata būs nopērkama atvēršanas dienā, drīzumā arī kristīgajos grāmatu veikalos, draudžu grāmatu galdos un citās grāmatnīcās.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.