Menu
 

Grupa "Labvēlīgais tips" laidīs klajā hita "Lai" jauno versiju

  • Autors:  Apriņķis.lv
Grupa "Labvēlīgais tips" laidīs klajā hita "Lai" jauno versiju Publicitātes foto

Šonedēļ nāk klajā grupas “Labvēlīgais tips” hita “Lai” jaunā versija, informē grupas pārstāvji. Nākamgad kopš šīs dziesmas tapšanas apritēs divdesmit gadi, un tā bija iekļauta grupas albumā “Tipa labākās dziesmas”, kas tika izdots 1999. gadā.

Kā uzsver grupas dalībnieki, “Lai” šajos gados ir skanējusi gandrīz katrā grupas koncertā, vienmēr izpelnoties klausītāju ovācijas. “Tāpēc dziesma ir pelnījusi, lai viņai nopūstu laika putekļus, piebērtu kādu šķipsnu skaņu garšvielu un no jauna iemūžinātu digitālās krātuvēs,” pauž mūziķi, piebilstot – nudien, kāpēc gan “Lai” nekļūtu par oficiālo Jaungada himnu? “Tā jau līdz šim ir tikusi izmantota jubilāru sumināšanā, salūtu blīkšķināšanā, eglītes iedegšanā, tortes izstumšanas ceremonijā un citos tikpat nozīmīgos dzīves mirkļos!” Un – galu galā – kāpēc Jaungada naktij dziesmu un melodiju ziņā ir jābūt apdalītai attiecībā pret Ziemassvētkiem un Līgo vakaru?

Komponisti dziesmai ir tie paši: Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, un uzrakstītos vārdus nesajauca Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”. Par dziesmas teksta video versiju parūpējās Ilmārs Sieks.

Grupas pārstāvji atzīmē, ka “Biļešu paradīzē” vēl ir pieejamas dažas biļetes uz “Tipa” Vecgada šova “Lai laime nepāriet!” papildkoncertu, kas 31. decembrī plkst. 16.00 notiks Rīgas Kongresu namā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.