Menu
 

Nacionālajā teātrī top Teātra dienas koncerts "Divi vienā"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Kā katru gadu šajā laikā, Latvijas Nacionālajā teātrī top Teātra dienas koncerts, un šoreiz tas sastāvēs no divām žanriski un intonatīvi atšķirīgām daļām, kas atspoguļojas jau nosaukumā “Divi vienā”, ar apakšvirsrakstiem “Poēma par skatuvi” un “Circeņa pavasaris”. Koncerta režisors – Edmunds Freibergs, Circeņa Driskas lomā – Jānis Skanis.

Teātra dienas koncerti ir viens no kaislīgāk apspriestiem Nacionālā teātra “izstrādājumiem”, ar kuru sacensties var tikai jaunākais Gadumijas koncerts. Tādēļ šoreiz pie Teātra dienas koncerta veidošanas strādāts ļoti nopietni, un rezultāts būs “Divi vienā”. Pirmajā daļā “Poēma par skatuvi” skanēs arī fragmenti no kādreiz ļoti nozīmīgām Nacionālā teātra izrādēm “Sfinksa”, “Indriķa hronika”, “Kerija. Retrospekcija”, “Leo. Pēdējā bohēma”, kā arī mūzikla “Bāskervilu leģenda”. Otrajā daļā “Circeņa pavasaris” būs izklaides programma ar Nacionālā teātra asprātīgāko un dziedošāko aktieru piedalīšanos. No aizskatuves būs izlīdis mūžam jaunais Jāņa Skaņa Circenis, konferansjē pienākumus ir uzņēmies pats koncerta režisors un skatuves personība Edmunds Freibergs.

Koncertā piedalās: Marija Bērziņa, Dace Bonāte, Mārcis Maņjakovs, Madara Botmane, Indra Burkovska, Daiga Gaismiņa, Dita Lūriņa, Anna Klēvere, Maija Doveika, Līga Zeļģe, Laura Siliņa, Ainārs Ančevskis, Uldis Anže, Jānis Āmanis, Mārtiņš Brūveris u.c.

Scenārija autors – Edmunds Freibergs, tekstu līdzautors – Jānis Skanis, scenogrāfs – Aigars Ozoliņš, kostīmu mākslinieces – Ieva Kundziņa un Jurate Silakaktiņa, muzikālais vadītājs – Valdis Zilveris, horeogrāfs – Alberts Kivlenieks, gaismu mākslinieks – Oskars  Pauliņš, video mākslinieks – Toms Zeļģis, vokālais pedagogs – Andris Daņiļenko, producents Jānis Kaijaks.

Biļetes – “Biļešu paradīzē”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.