Menu
 

Festivāla "Laima Rendezvous Jūrmala" otrā diena būs veltīta Jūrmalai

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Starptautisko mūzikas festivālu “Laima Rendezvous Jūrmala 2019”, kas šogad norisināsies no 18. līdz 21. jūlijam Dzintaru koncertzālē, veido četras koncertu dienas ar dažādiem nosaukumiem. Piektdiena, 19. jūlijs, ir “Jūrmalas diena” par godu kūrortpilsētai, kura šī gada 11. novembrī svinēs savas dibināšanas 60. gadadienu, informē festivāla pārstāve Ilze Pleša.

“Jūrmala – tā ir brīnišķīga vieta, kurā ir iespēja patīkami pavadīt laiku cilvēkiem no visdažādākajām pasaules valstīm. Jūra, mežs… un pats svarīgākais – karstums! Pēdējos gadus es aicinu visus uz “Saulaino Jūrmalu”. Sākumā tas bija joks, bet pakāpeniski tas kļuva par īstenību. Festivāla laikā Jūrmalā vienmēr ir ļoti silti, mums ir ļoti daudz saules. Pagājušajā gadā ūdens temperatūra jūrā sasniedza +24 grādus!” uzsver festivāla veidotāja Laima Vaikule.

Festivāls “Laima Rendezvous Jūrmala” notiek Dzintaru koncertzālē jau piekto reizi, šoreiz atzīmējot savu pirmo jubileju. Jau pirmajā gadā iezīmējās spilgtas, no citiem festivāliem atšķirīgas iezīmes: “Laima Rendezvous Jūrmala” mākslinieki dzied dzīvajā izpildījumā festivāla orķestra pavadījumā, kā arī veido oriģinālus un nebijušus duetus un trio, norāda I. Pleša.

“Mēs esam par dzīvo skaņu! Tas nozīmē, ka viens orķestris spēlē pavadījumu visiem māksliniekiem, kuru šogad ir vairāk nekā 50, un visi uzstājās dzīvajā izpildījumā. Ticiet man – šādu festivālu ir ļoti maz. Sākumā bija grūti pārliecināt visus māksliniekus dziedāt ar orķestri, bija neuzticēšanās un pat bailes. Bet tagad mūsu atmosfēra ir ļoti atšķirīga, ir tas īpašais dzīvā izpildījuma satraukums,” atzīst L. Vaikule.

“Jūrmalas dienā”, 19. jūlijā, festivālā uzstāsies: Stass Mihailovs, Sergejs Mazajevs, Intars Busulis, Aļona Sviridova, Sati Kazanova, Aleksandrs Panajotovs, Anna Maria, Roberto Kels Torress, Nino Katamadze, Samanta Tīna, Dāvids Kalandija, “SunStroke Project”, Aleksejs Čumakovs, Jānis Stībelis, Andris Ērglis, “Freedom Ballet” un Laima Vaikule. Pārējo festivāla dienu koncertu nosaukumi attiecīgi ir “Atklāšana”, “Divertisments” un “Galā koncerts”.

Biļetes un plašāka informācija pieejama vietnē www.laimafestival.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.