Menu
 

Dziedātājs Aivo Oskis Siguldā uzņēmis jaunās dziesmas videoklipu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

Pirmdien, 8. jūlijā, dziedātājs Aivo Oskis publicējis savu jaunāko veikumu – vasarīgi vieglu un ritmisku dziesmu “Vēlreiz”. Kompozīcijas videoklips tapis Siguldā.

Dziesmas tapšanas process bija garš, taču interesants, jo savus spēkus tās radīšanā apvienojuši vairāki Latvijā zināmi cilvēki. Vārdi šai kompozīcijai vispirms tapa angļu valodā un tikai pēc tam tika uzrakstīti arī latviešu valodā, turklāt autori ir dažādi cilvēki, informē menedžere Līva Cimmermane.

Muzikālo skanējumu radīja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”, kuri laiku pa laikam radoši apvieno savas idejas. “Tā kā esam studijas cilvēki, tad sākam ar skanējumu un aranžējumu. Arī šai dziesmai salikām skaņu, struktūru un gatavo demo versiju nosūtījām mūsu muzikālo eksperimentu līdzdalībniekam no Apvienotās Karalistes – Kajam Išmetam, kurš sacerēja vokāla melodiju un tekstu angļu valodā,” atklāj L. Lodziņš. Turpmākajā dziesmas būvēšanas procesā iesaistījās grupas “Prāta Vētra” basģitārists Ingars Viļums, kurš iespēlēja basa partiju.

“Vēlreiz” latviešu valodas vārdu autors ir dziedātājs un komponists Mārtiņš Ruskis, kurš ar Aivo sadarbojas pirmo reizi. “Manuprāt, Aivo ļoti labi uztvēra dziesmas raksturu un to, ko vēlējos pateikt, rakstot vārdus. Šajā dziesmā katram jāmeklē sava asociācija, un domāju, ka to nebūs grūti izdarīt,” stāsta M. Ruskis.

Videoklips tika filmēts Siguldā, un tajā redzamas gan dažādas ainavas, gan tveramas sajūtas, kas ir tā vērtas, lai tās gribētos sajust vēlreiz, stāsta L. Cimmermane. “Klipa filmēšanas laikā ļoti sadraudzējāmies ar “Sigulda Adventures” kolektīvu, kuri mūs ne tikai lieliski uzņēma skaistajā Siguldā, bet arī deva iespēju izvizināties ar “Smart Bike” velosipēdiem un SUP, ko arī iemūžinājām “Vēlreiz” klipā. Mums ļoti paveicās ar laikapstākļiem, un arī es filmēšanas procesu izbaudīju, gan vizinoties ar riteni un tverot Siguldas skaistās ainavas, gan kempingu “Dainas” un mierpilno apkārtni – Gaujas senleju, kur pirmo reizi kāpu uz SUP dēļa,” atceras A. Oskis. Dziesmas videoklipu veidoja dīdžejs un producents Dween.

Multimediji

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.