Menu
 

Uzsāks ziedojumu vākšanu Aivara Janelsīša piemiņas skulptūras izveidei

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - sigulda.lv Foto - sigulda.lv

Atzīmējot Siguldas vagoniņa 50 gadu jubileju un godinot Siguldas patriotu, novadpētnieku, Siguldas vagoniņa idejas autoru un īstenotāju Aivaru Janelsīti, no 1. augusta tiek uzsākta piemiņas monētu tirdzniecība ar mērķi savākt līdzekļus Aivara Janelsīša piemiņas skulptūras izveidei.

Siguldas novada pašvaldība vēsta, ka projekta ietvaros ikviens aicināts iegādāties īpašu piemiņas monētu, tādējādi ziedojot piemiņas skulptūras izveidei. Vienas monētas pārdošanas cena būs 15 eiro.

Piemiņas skulptūras projekta idejas autors un virzītājs ir Siguldas vagoniņa koncesionāra SIA “LGK Atrakcijas” valdes loceklis Ivars Beitāns, bet prototipa un skulptūras mākslinieks ir Valtis Barkāns.
Piemiņas skulptūras projekta kopējās izmaksas ir 40 000 eiro. Pirmajā monētu partijā ir izlaistas 2500 monētas ar mērķi savākt ziedojumus 25 000 eiro apmērā. Ja interesentu atsaucība būs lielāka, tiks izlaista papildu monētu sērija. Iztrūkstošo naudas summu plānots iegūt no uzņēmumiem un lielākiem ziedotājiem.

Piemiņas monētas jau no 1. augusta būs iespējams iegādāties: Siguldas vagoniņa kasē, Jāņa Poruka ielā 14; Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, Ausekļa ielā 6; ​Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā pie Gūtmaņalas, Turaidas ielā 2a; Livonijas ordeņa Siguldas pilī, Pils ielā 18.

Papildu informācija par piemiņas skulptūras izveides projekta norisi pieejama, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot uz tālruņa numuru 28020088.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.