Menu
 

Andris un Madara Biedriņi: Bērni mūs ir pamatīgi mainījuši Apriņķis.lv

  • Autors:  Ieva Jātniece, www.mammamuntetiem.lv
  • Komentāri
Andris un Madara Biedriņi: Bērni mūs ir pamatīgi mainījuši Artūrs Martinovs

Bijušais NBA basketbolists Andris Biedriņš (32) un viņa sieva Madara (33) ir cilvēki, kas savulaik dzīvoja vienīgi sev. Tagad viņi pirmajā vietā liek ģimeni un ir trīs bērnu – Emīla (7), Elizabetes (3) un Jasmīnas (1) – vecāki.

Madara ir arī Goda ģimenes gada vēstnese un vēlas vērst sabiedrības uzmanību uz Latvijas ģimeņu vērtībām un vajadzībām.

– Kad satikāties ar Andri, ko viens otrā novērtējāt, kā nonācāt līdz tam, ka veidosiet kopīgu ģimeni, radīsiet bērnus?

– Sākotnēji mums kopā vienkārši bija jautri. Nebija tā, ka mēs viens otru ieraudzījām, ar blīkšķi iemīlējāmies un tūlīt precējāmies. Viss veidojās pamazām, mēs pakāpeniski viens otru iepazinām. Patiesībā tikai ar gadiem ieraudzīju, cik nopietns un atbildīgs savā būtībā ir Andris.

– Sākotnēji par jums sabiedrībā bija izveidojies priekšstats kā par cilvēkiem, kas daudz un skaļi ballējas. Šobrīd esat vecāki jau trim bērniem.

– Man šķiet, ka visam ir savs laiks. Manuprāt, labāk izballēties agrā jaunībā, nevis brīdī, kad ir jau četrdesmit.

Tiklīdz mūsu attiecības veidojās nopietnas, pieteicās bērni, vērtības mainījās. Piemēram, šobrīd ar Andri esam kļuvuši par cilvēkiem, kas nekur nejūtas tik labi kā mājās.

Pirmajam bērniņam mēs nebijām īpaši gatavojušies, nebijām to pārrunājuši, taču, kad mazulis pieteicās, notiekošais šķita ļoti organiski, īstajā laikā. Toreiz nebijām vēl precējušies. Apprecējāmies, kad bērniņam bija jau gadiņš.

Kādreiz man šķita, ka precēšanās ir lieka formalitāte, bet līdz ar bērniņa piedzimšanu šī izjūta mainījās. Gribējās stabilitāti, vienu uzvārdu. Tā ka mūsu attiecību laikā esam mainījušies gan paši, gan mūsu priekšstati.

– Ko precēšanās maina pāra iekšējās izjūtās?

– Mēs tolaik dzīvojām Amerikā, un tur jo īpaši ir jūtams – ja esi kāda vīrieša draudzene, apkārtējie pret tevi izturas citādi, nekā tad, ja esi viņa sieva. Īpaši spilgti tas novērojams sportistu aprindās. Pat tad, ja jums ir kopīgs bērns, apkārtējie uz tevi skatās ar domu, sak, viņa nav jāuztver pārāk nopietni, jo gan jau pēc laika šim vīrietim būs nākamā draudzene. Neviens tev sejā to nesaka, bet tu tāpat to jūti. Apkārtējo attieksme ļoti mainās brīdī, kad vīrietis tevi apprec. Arī Andris to izjuta.

Sev esmu pateikusi, ka precos vienreiz. Protams, dzīvē visādi var gadīties, bet, kad teicu «jā», to darīju ar pārliecību, ka šajās attiecībās palikšu visu mūžu.

– Reti kurš pāris precas, nedomājot, ka tas ir uz mūžu. Parasti attiecības sašūpo dažādas grūtības, kuras grūti kopā pārvarēt.

– Arī mēs ar Andri esam piedzīvojuši grūtības, bet tās mūs satuvināja. Tieši grūtībās mēs viens otrā ieraudzījām ļoti uzticamus cilvēkus.


Pilnu interviju lasiet arī 31. augusta laikrakstā “Kodols”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.