Menu
 

No 2.septembra pasta nodaļām Saulkrastos, Siguldā un Kauguros mainīs darbalaiku

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pasts.lv Foto - pasts.lv

Izanalizējot klientu paradumus un pasta pakalpojumu pieprasījumu, no 2.septembra tiek mainīts Kauguru, Saulkrastu un Siguldas pasta nodaļas darbalaiks. Pamatā vairākās darbdienās par vienu stundu tiek pagarināts klientu apkalpošanas laiks, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu strādājošajiem klientiem, bet sestdienas noteiktas par brīvdienām.

Kā skaidro Latvijas Pasts, izmaiņas pasta nodaļu darbalaikā saistītas ar klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem, kas liecina, ka darbdienās šīs nodaļas apmeklē ievērojami vairāk klientu nekā sestdienās, kad klientu plūsma un apgrozījums tajās samazinās par aptuveni 70–80% salīdzinājumā ar darbdienām. Tādējādi nodaļu darbs sestdienās ir nerentabls un neatbilst pieprasījumam, kas vairākumā gadījumu, kā rāda iepriekšminētie dati, orientēts uz pakalpojumu saņemšanu tieši darbdienās.

Kauguru pasta nodaļa Skolas ielā 48 pasta pakalpojumus sniegs darbdienās no plkst.8 līdz 20. Saulkrastu pasta nodaļa Ainažu ielā 6a strādās pirmdienās un ceturtdienās no plkst.8 līdz 18, otrdienās un trešdienās no plkst.8 līdz 16, bet piektdienās 8–15. Savukārt Siguldas pasta nodaļas Pils ielā 2 jaunais darbalaiks būs – pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13.

Atkarībā no pakalpojumu pieprasījuma novembrī un decembrī, ņemot vērā gada nogales svētkus, kad sūtījumu plūsma tradicionāli pieaug, tiks lemts par iespēju sestdienās darbu minētajās nodaļās atsākt vai pagarināt.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.