Menu
 

Aicina piedalīties nolietotās elektrotehnikas vākšanas akcijā "Sper ekosoli"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Publicitātes foto Publicitātes foto

No 1. līdz 30. septembrim notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta nolietotās elektrotehnikas vākšanas akcija “Sper ekosoli”, kuras laikā, ZAAO izveidotajos 20 ekolaukumos nododot neizjauktu nolietoto dažāda izmēra sadzīves elektrotehniku, ir iespēja piedalīties balvu izlozē.

Ekolaukumos pārstrādei pieņem televizorus, ledusskapjus, tējkannas, trauku mazgājamās mašīnas, plītis, matu fēnus, gludekļus, mobilos telefonus, pulksteņus, putekļsūcējus, mikserus, tosterus un citas ierīces, kas darbinātas ar elektrību vai baterijām, informē ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Leimane.

Nolietotā elektrotehnika ir vērtīga otrreizējā izejviela jaunu preču ražošanai. Jāatceras, ka nolietotās elektriskās un elektroniskās iekārtas satur arī cilvēkiem un dabai kaitīgas vielas, tāpēc tās nedrīkst nonākt dabā un tās nav atļauts ievietot arī sadzīves atkritumu konteineros. ZAAO darbinieki nolietoto sadzīves elektrotehniku akcijas beigās sašķiros pa materiālu veidiem atbilstoši kvalitātes prasībām un nodos pārstrādes uzņēmumiem.

Iepriekšējos gados organizētajās minētā atkritumu veida nodošanas akcijās mēneša laikā iedzīvotāji ekolaukumos nogādāja līdz par 40 tonnām nolietotas sadzīves elektrotehnikas. Tāpat akcija palielina laukumu apmeklētāju skaitu, iedzīvotāji kļūst zinošāki par atkritumu apsaimniekošanas infrastruktūras dažādību un pieejamajiem pakalpojumiem, norāda Z. Leimane.

Starp akcijas dalībniekiem balvās tiks izlozēti trīs grīdas tīrīšanas roboti. Akcijas nolikums pieejams uzņēmuma mājaslapā www.zaao.lv un pie ekolaukumu pārziņiem.

Uzņēmumā atgādina, ka ikdienā, ja pašiem nav iespējams nogādāt elektrotehniku uz ekolaukumiem, ZAAO var nodrošināt nolietotās sadzīves elektrotehnikas savākšanu no mājsaimniecības. Par transporta pakalpojumu jāmaksā 3 eiro neatkarīgi no pieteikto vienību skaita. Pieteikumi tiek pieņemti pa tālruni 64281250 vai rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Akcijas balva.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.