Menu
 

Mūrniece: Šodien jābūvē tādas barikādes, kas mūsu apziņā un prātos aizsargātu Latviju pret viltus ziņām

  • Autors:  LETA
Foto - Saeimas administrācija Foto - Saeimas administrācija

Šodien mums ir jābūvē tādas barikādes, kas mūsu apziņā un prātos aizsargātu Latviju pret viltus ziņām un apmelojumiem, parlamentā uzrunājot barikāžu laika žurnālistus, uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

Kā aģentūrai LETA pavēstīja Saeimas Preses dienestā, Saeimas priekšsēdētāja pateicās visiem rakstošajiem žurnālistiem, radio un televīzijas darbiniekiem, kuri vēstīja stāstu par Latvijas brīvību un barikāžu laikā, kā arī atzīmēja, ka "šobrīd mums ir jābūvē tādas barikādes, kas mūsu apziņā un prātos aizsargātu Latviju pret viltus ziņām un apmelojumiem".

Viņa stāstīja, ka šodien visa Rīga smaržo pēc barikāžu dūmiem un brīvības, un  pauda ticību, ka brīvības ugunskuri, šo dienu pieminot, tiks iedegti vēl gadu gadiem. "Pats galvenais, lai šie ugunskuri nekad neizdegtu mūsu apziņā," uzsvēra Saeimas priekšsēdētāja.

Saeimas namā klātesošie ar klusuma brīdi godināja mūžībā aizgājušo kādreizējā laikraksta "Latvijas Jaunatne" galveno redaktoru Andreju Cīruli, kurš kopā ar domubiedriem izveidoja interneta vietni "Barikadopēdiju".

Šodien Saeimas priekšsēdētāja, Prezidija locekļi un deputāti piedalījās arī citos 1991.gada janvāra barikāžu aizstāvju atceres dienai veltītajos pasākumos. Atminoties vēsturiskos notikumus, deputāti piedalījās piemiņas ugunskura iedegšanā Doma laukumā, kā arī nolika ziedus Rīgas II Meža kapos, pie Brīvības pieminekļa un kritušo piemiņas vietās Bastejkalnā.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.