Menu
 

Ar aizsargbarjerām aprīkotas visas patlaban funkcionējošās pasta nodaļas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Attēls: Latvijas Pasts Attēls: Latvijas Pasts

Organiskā stikla aizsargbarjeras pie pasta operatoru darba vietām Latvijas Pasts patlaban izvietojis visās vairāk nekā 340 pasta nodaļās visā Latvijā. Tādējādi nodrošināta ierobežota saskarsme starp pasta nodaļas operatoru un klientu. Pasta nodaļas tiek pastiprināti tīrītas un dezinficētas, un pasta nodaļu darbiniekiem piešķirti papildu dezinfekcijas līdzekļi.

Kā informē Latvijas Pasta vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Vineta Danielsone, Latvijas Pasts izvietojis saskarsmi ierobežojošas organiskā stikla aizsargplāksnes visās pasta nodaļās katrā Latvijas reģionā, kopumā aprīkojot 567 darba vietu visās vairāk nekā 340 pasta nodaļās. Aizsargbarjeras palīdz minimizēt pasta nodaļas operatora un klienta saskarsmes iespējas un rada papildu drošību gan klientam, gan darbiniekam.

Pasta nodaļu darbiniekiem atbilstoši valstī izsludinātajiem ārkārtas situācijas nosacījumiem noteikti pastiprināti personiskās higiēnas un pasta nodaļu inventāra papildu dezinfekcijas pasākumi. Arī visi pastnieki ir attiecīgi informēti un apgādāti ar dezinfekcijas un citiem drošības līdzekļiem personiskajai lietošanai. Analogi drošības līdzekļi piemēroti arī šķirošanas kompleksa darbiniekiem, skaidro V.Danielsone.

Tāpat Latvijas Pasts aicina klientus būt saprotošiem un, apmeklējot pasta nodaļu, stingri ievērot visus drošības pasākumus – neapmeklēt pasta nodaļu ar slimības simptomiem, nedrūzmēties un ievērot divu metru distanci, savu kārtu uzgaidīt nodaļas ārpusē, maksimāli izmantot iespēju pakalpojumiem pasta nodaļās pieteikties attālināti, kā arī lietot individuālos aizsardzības līdzekļus un ievērot nepieciešamo higiēnu.

Latvijas Pasts izveidojis speciālu biežāk uzdoto jautājumu un atbilžu sadaļu par uzņēmuma darbību ārkārtas situācijā, kas pieejama uzņēmuma tīmekļvietnes www.pasts.lv jaunumu sadaļā un regulāri tiek aktualizēta, vēsta V.Danielsone.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.