Menu
 

Līdz ar valdības lēmumu pagarināt ārkārtējo situāciju Nacionālais teātris paziņo par sezonas slēgšanu

  • Autors:  LETA
Ilustrācija - twitter.com/teatris Ilustrācija - twitter.com/teatris

Latvijas Nacionālais teātris paziņojis par sezonas slēgšanu, liecina ieraksts teātra tīmekļvietnē.

Valdība ceturtdien pieņēma lēmumu pagarināt saistībā ar Covid-19 noteikto ārkārtējo stāvokli, savukārt teātris pirmdien paziņojis, ka šajā sezonā izrādes vairs nenotiks.

"Visi teātra aktieri un darbinieki ir ļoti skumji par radušos situāciju. Taču šajā periodā teātris strādā pie vairākiem "#Ēkultūras" projektiem, kas būs pieejami pavisam drīz, kā arī nopietni izmanto šo laiku lai ne tikai domātu par teātra nākotnes attīstību, bet veiktu arī nopietnas iestrādes vairāku projektu realizēšanā," norādīts teātra tīmekļvietnē.

Plānots, ka atceltās Latvijas Nacionālā teātra izrādes iespēju robežās tiks pārceltas uz vēlāku laiku un iegādātās biļetes būs derīgas uz tām.

Informēt par pārcelto pasākumu norisi teātris sola iespējami drīz pēc ārkārtējās situācijas beigām, bet ne vēlāk kā sešu mēnešu laikā.

Ja izrādi nebūs iespējams pārcelt un tā tiks atcelta, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu Latvijas Nacionālā teātra izrādi, vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.

"Firmas.lv" informācija liecina, ka 2018.gadā VSIA "Latvijas Nacionālais teātris" strādājis ar 2,39 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt peļņa 2018.gadā bijusi 3528 eiro. Teātris nodarbina 229 cilvēkus.

 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.