Menu
 

Amatā stājies jaunais Zemessardzes 17. kaujas atbalsta bataljona komandieris

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Zemessardze Foto - Zemessardze

Ceturtdien Mārupes pagasta Skultē notika Zemessardzes 1.Rīgas brigādes 17.kaujas atbalsta bataljona komandiera maiņas ceremonija. Līdzšinējo komandieri pulkvežleitnantu Jāni Rutkovski bataljona komandiera amatā nomainījis majors Juris Višņakovs.

Kā vēsta Zemessardzes 1.Rīgas brigādes informācijas daļā, majors J.Višņakovs ir pieredzējis virsnieks un iepriekšējā dienesta vietā Sauszemes spēku mehanizētā kājnieku brigādē pildījis komandējošā un plānošanas virsnieka amata pienākumus. Ir iegūta pieredze starptautiskajās operācijās Afganistānā. Daudzpusēja dienesta pieredze, darbs ar personālu ir radījis priekšnosacījumus majora J.Višņakova iecelšanai bataljona komandiera amatā.

Uzsākot pildīt Zemessardzes 17. kaujas atbalsta bataljona komandiera pienākumus, majors J.Višņakovs plāno turpināt bataljona infrastruktūras attīstību un stiprināt apakšvienības kaujas spējas. Viens no sākotnējiem mērķiem ir bataljona štata pilnveidošana.

Komandējot Zemessardzes 1. Rīgas brigādes 17. kaujas atbalsta bataljonu, pulkvežleitnanta J. Rutkovska ieguldījums bija vienības kaujas spēju paaugstināšana. Bataljonam noteiktie uzdevumi ir sadarbība ar pašvaldībām, Valsts policiju, Nacionālo bruņoto spēku regulāro spēku veidu un NATO sabiedroto spēku vienībām. Iegūtā profesionālā pieredze tiks pielietota turpmākajā dienestā Nacionālajā aizsardzības akadēmijā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.