Menu
 

Mūrniece: Jāņi nāk kā atelpa un gandarījums par pagaidām gana veiksmīgi izturētiem pandēmijas uzliktajiem pārbaudījumiem

  • Autors:  LETA
Foto - Saeimas administrācija Foto - Saeimas administrācija

Pēc sarežģītā pavasara šie Jāņi nāk kā sava veida atelpa un gandarījums par to, ka pagaidām esam spējuši gana veiksmīgi izturēt pandēmijas uzliktos pārbaudījumus, apsveikumā iedzīvotājiem norāda Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

"Tomēr aicinu visus jāņubērnus neaizmirst arī par piesardzību - lai vasara paiet veselības un drošības zīmē," norāda Mūrniece.

Saeimas priekšsēdētāja ir pārliecināta, ka Jāņi ir mūsu tautas skaistākie un priecīgākie svētki. Tie apliecina mūsu ciešo saikni ar dabu, mīlestību pret savu zemi un esības prieku, viņa pauž.

Viņa uzsver, ka mums ir bagāts Jāņu dziesmu krājums, skaistas tradīcijas un dažādi ticējumi par saulgriežu svētkiem, kas atspoguļo paaudzēs veidoto tautas dzīvesziņu, vitalitāti un liek domāt par mūžīgo saules ritu.

"Viens no Jāņu ticējumiem vēsta - cik tālu spīd Jāņuguns, tik tālu stiepjas tās svētība. Uguns attīra un aizsargā, veicina izveseļošanos un augšanu. Es novēlu, lai Jāņuguns izgaismo visu labo, kas ir Latvijas zemē un Latvijas cilvēkos! Lai līgo lepna dziesma!" uzsver Mūrniece.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.