Menu
 

"Latvijas dzelzceļš" izvietojis 100 jaunas brīdinājuma zīmes pie dzelzceļa gājēju pārejām

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Latvijas dzelzceļš Foto - Latvijas dzelzceļš

Lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību drošai dzelzceļa šķērsošanai, tādējādi pasargājot savu veselību un dzīvību, VAS “Latvijas dzelzceļš” ir izveidojis 100 tumsā spīdošas grafiskas zīmes pie dzelzceļa gājēju pārejām visā Latvijā ar brīdinājumu – “Neesi pārbrauktuve. Nopauzē!”.

Atgādinājumi apstāties pirms dzelzceļa ir izvietoti 25 pašvaldību teritorijās, tajā skaitā Jūrmalā,kā arī  Carnikavas,  Saulkrastu,  Siguldas,  Babītes,  Mārupes un Olaines novadu pašvaldībās.

Šajā gadā ”Latvijas dzelzceļš” īsteno plašu sociālo kampaņu, kurā ar video klipu, audio ierakstu un citiem informatīvajiem materiāliem aicina iedzīvotājus uzmanīties un nepakļūt zem vilciena jeb nekļūt par vilciena pārbrauktuvi. Kļūt par vienu no vēstnešiem un atgādināt saviem draugiem nopauzēt pie sliedēm var arī ikviens iedzīvotājs, uzņemot fotogrāfiju pārbrauktuves instalācijā, kas atrodas Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā.

Publiskojot fotogrāfiju savā Instagram ar tēmturi #DzirdiRedziDzīvo vai #NeesiPārbrauktuve, dalībnieki piedalīsies arī izlozē par vērtīgām balvām no "Latvijas dzelzceļa" un sadarbības partneriem, kā arī kampaņas informatīvajiem atbalstītājiem.

“Šī gada pirmajos sešos mēnešos jau ir bijuši 10 negadījumi, no kuriem pieci ir ar letālām sekām, turklāt puse no tiem ir notikusi jūnija mēnesī. Mēs ceram, ka šīs grafiskās zīmes kalpos kā pēdējā brīža atgādinājums apstāties pirms dzelzceļa pārejas un pārliecināties, ka to šķērsot ir droši. Lai parūpētos par savu dzīvību, ir nepieciešams apstādināt daudzās domas, kas mūs ir pārņēmušas, novērsties no viedierīcēm, un vienkārši paskatīties uz abām pusēm, pārliecinoties, ka sliedes var šķērsot droši,” izteicies “Latvijas dzelzceļa” galvenais tehniskais inspektors Dainis Zvaners.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.