Menu
 

No 12.oktobra darbdienās 35 vilcienu reisiem biļetes par 20% lētākas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Lai mudinātu pasažierus braukt vilcienā laikā, kad ir mazāka pasažieru plūsma un lielāka iespēja ievērot droši distanci no citiem pasažieriem, no 2020.gada 12.oktobra līdz 2021.gada 11.aprīlim darbdienās 35 dienas vidus reisiem biļetes vienam braucienam būs par 20% lētākas.

AS "Pasažieru vilciens" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Agnese Līcīte informēja, ka 20% atlaide tiks piemērota gan vilciena biļešu tirdzniecības kasēs, gan "Pasažieru vilciena" mājaslapā un mobilajā lietotnē, gan vilcienā pie konduktora kontroliera iegādātai biļetei. Turklāt, iegādājoties e-biļeti "Pasažieru vilciena" mobilajā lietotnē vai mājaslapā uz kādu no dienas vidus reisiem, tiks piešķirta vēl līdz 10% liela atlaide, kas piemērojama visām elektroniski iegādājamām biļetēm.

Dienas vidus 20% atlaide biļetēm vienam braucienam tiek piemērota septiņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Skulte-Rīga, astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Aizkraukle-Rīga, astoņiem vilcieniem maršrutā Rīga-Jelgava-Rīga, kā arī 12 vilcieniem maršrutā Rīga-Tukums-Rīga.

Vilcienu kustības sarakstos pie biļešu kasēm un pieturvietu informatīvajos stendos reisi, kuriem ir piemērota atlaide, atzīmēti ar zaļas krāsas zīmi. Arī "Pasažieru vilciena" mājaslapā un mobilajā lietotnē šie reisi ir atzīmēti ar 20% atlaides zīmi, un, iegādājoties e-biļeti, konkrētā maršruta cena jau būs norādīta ar 20% atlaidi, kā arī ar papildus piemērojamo 5% vai 10% atlaidi par biļetes iegādi elektroniski.

Jāatgādina, ka, lai ierobežotu infekcijas slimības Covid-19 izplatību, no 7.oktobra vilcienos visu brauciena laiku pasažieriem jālieto mutes un deguna aizsegs.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.