Menu
 

No 28.novembra pasta nodaļas Ādažos, Jūrmalā, Mārupē, Salaspilī un Siguldā strādās arī sestdienās

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Veicinot sūtījumu ātrāku izsniegšanu un nosūtīšanu, 30 “Latvijas pasta” nodaļas Rīgā un Pierīgā no 2020.gada 28.novembra līdz 2021.gada 23.janvārim strādās arī sestdienās no plkst.10 līdz 15. To vidū ir Ādažu pasta nodaļa Gaujas ielā 11, Kauguru pasta nodaļa Skolas ielā 48, Majoru pasta nodaļa Strēlnieku prospektā 16, Mārupes pasta nodaļa Daugavas ielā 31, Salaspils pasta nodaļa Skolas ielā 5 un Siguldas pasta nodaļa Pils ielā 2.

Tādējādi tiks nodrošināta maksimāli raita pasta sūtījumu aprite lielākajās un apmeklētākajās pasta nodaļās laikā, kad gadumijas svētku noslodzes dēļ pasta uzņēmumos visā pasaulē sūtījumu apjoms pieaug vairākkārt, bet Covid-19 ietekmes rezultātā sūtījumu plūsma sadalās ļoti nevienmērīgi un nodaļas vienlaikus mēdz saņemt ļoti daudz sūtījumu, skaidro “Latvijas pasts”.

Gada nogalē tradicionāli pieaug pasta sūtījumu apjoms visā pasaulē, bet šogad Covid-19 ietekmē sūtījumu plūsma ir ļoti nevienmērīga: periodus, kad sūtījumu ir ļoti maz, nomaina ievērojams vienlaikus saņemtu sūtījumu skaits, kas ne tikai ātri jāapstrādā un jāsašķiro, bet arī jāizsniedz daudziem klientiem pasta nodaļās.

“Latvijas pasts” arī sola, ka, analizējot aktuālo situāciju sūtījumu pieņemšanā un izsniegšanā, vajadzības gadījumā tiks izvērtēti papildu pasākumi klientu apkalpošanas uzlabošanai pirmssvētku periodā, ievērojot drošības prasības Covid-19 ierobežošanai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.