Menu
 

Tapusi jauna sieviešu kustība "Par Latviju bez mobinga"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Tapusi jauna sieviešu kustība "Par Latviju bez mobinga"

Sievietes kuras pārstāv politikas, teātra, biznesa, jurisprudences, žurnālistikas, modes, labdarības, medicīnas u.c. jomas, ir apvienojušās kustībā “Par Latviju bez mobinga”. Šādi viņas ir nolēmušas reaģēt uz aizvien biežāk atkārtojošos tendenci, kad tīkla pūlis burtiski mēģina iznīcināt cilvēku viņa paustā viedokļa dēļ, pavēstīja , pauž viena no kustības dalībniecēm, stiliste Natālija Magazeina.

Pēc viņas vārdiem, publiska vēršanās pret vienu cilvēku, nodrošinot viņam pēc iespējas vairāk negatīvu reakciju no dažādām pusēm ar mērķi salauzt un sodīt par kādu rīcību vai izteikto vārdu, interneta vidē ir kļuvis par instrumentu, ko nereti izmanto tie, kas sevi mēdz dēvēt par liberāļiem. Šādu attieksmi pret jebkuru cilvēku kustības “Par Latviju bez mobinga” pārstāves uzskata par nepieņemamu mūsdienu sabiedrībā un aicina populāras personas atturēties no kārdinājuma “pievienot savu māla lausku” pret vienu cilvēku.   

“Pēdējie notikumi ap jaunas sievietes, Elīnas Didrihsones, pausto viedokli par dabisko ģimeni un to, kādas neglītas izpausmes visai sabiedrībai ir nācies vērot sabiedrībā pazīstamu vīriešu un sieviešu atbildes reakcijās pret Elīnas sacīto, liecina par vārda brīvības disfunkciju mūsdienu sabiedrībā,” paziņojumā paudusi N.Magazeina.

“Mums nekad nebūs pieņemami klusi vērot to, kā vienu cilvēku mēģina pakļaut šādai publiskai akcijai, mēģinot pazemot, aizskart un izņirgt. Īpaši nepatīkami ir vērot to, ar kādu sparu šo jauno sievieti mēģina personīgi aizskart sabiedrībā pazīstami vīrieši. Latvijas sievietes ir vienmēr bijušas stipras, taisnīgas un aktīvas. Mēs iestāsimies viena par otru un vienmēr būsim gatavas aizstāvēt jebkuru cilvēku pret mobinga akcijām.”

1 komentārs

  • Zeus
    Zeus Pirmdiena, 22 Februāris 2021 22:49 Komentāra saite

    Ingu Spriņģi neaicinājāt? Vai mobinga eksperts Iesalnieks ieteica neaicināt?

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.