Menu
 

No 1.aprīļa e-talonu nevarēs iegādāties daļā "Narvesen" tirdzniecības vietu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto – LETA Foto – LETA

Saskaņā ar SIA “Rīgas karte” izsludinātā atklātā konkursa par “Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkaršu un viedbiļešu izplatīšanu” rezultātiem no 2021.gada 1.aprīļa Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta viedkartes un viedbiļetes jeb e-talonus turpmāk nevarēs iegādāties daļā “Narvesen” tirdzniecības vietu.

Kā informē SIA “Narvesen Baltija” pārstāvji, šāda situācija izveidojusies iepirkuma konkursa gaitā, sadalot Rīgu 52 apkaimēs un pretendentu piedāvājumus vērtējot katrai no apkaimēm atsevišķi. Iepirkuma procesā netika analizēts, cik viegli sasniedzamas un ērti pieejamas klientam ir potenciālās e-talona tirdzniecības vietas. Līdz ar to no 1.aprīļa vairākās “Narvesen” tirdzniecības vietās e-talonu iegādāties nevarēs.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, dodoties ikdienas gaitās un mēģinot iegādāties e-talonu tuvākajā “Narvesen” tirdzniecības vietā, uzņēmuma pārstāvji aicina iedzīvotājus savlaicīgi iepazīties ar to tirdzniecības vietu sarakstu, kur no 1.aprīļa tiks pārtraukta e-talonu tirdzniecība, un jau laikus noskaidrot, kur atrodas tuvākā alternatīvā e-talona pārdošanas vieta.

Tirdzniecības vietas, kur turpmāk nevarēs iegādāties e-talonu: Rīgā – Nīcgales ielā 46a, Kurzemes prospektā 15a, A.Deglava ielā 160, K.Barona ielā 97, Brīvības gatvē 432, Murjāņu ielā 58, Brīvības gatvē 430, Katoļu ielā 4, Dambja ielā 10, Miera ielā 45, Dzirciema ielā 51, Kuldīgas ielā 1, Talejas ielā 1, Dzirciema ielā 1, K.Ulmaņa gatvē 88A, K.Ulmana gatvē 84, Eksporta ielā 3a (osta), Pilsoņu ielā 13, Saharova ielā 2; Ādažos – Rīgas gatvē 5a; Olainē – Zemgales ielā 1A; Ogrē – Brīvības ielā 9; Jelgavā – Pasta ielā 26; Jūrmalā – Slokas stacijā; Mārupes novadā – lidostā "Rīga" (2.stāvā).

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.