Menu
 

CSDD izglītības projektā rosinās bērnus iegūt velosipēda vadītāja apliecību

  • Autors:  Apriņķis.lv
CSDD izglītības projektā rosinās bērnus iegūt velosipēda vadītāja apliecību CSDD

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) 2018./2019. mācību gadā uzsāks izglītības projektu velosipēdu vadītājiem “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”. Projekta mērķis – velosipēda vadītāja apliecība katram bērnam velobraucējam.

Lai to panāktu, CSDD piedāvā organizēt velosipēdistu eksāmena kārtošanu savā skolā un skolas pedagoga vadībā, informēja CSDD Sabiedrisko attiecību daļā.

Projektu varēs realizēt ikviens pedagogs – klases audzinātājs, sociālo zinību pedagogs vai cita priekšmeta skolotājs. CSDD ir izstrādājusi modernu un kvalitatīvu mācību līdzekli radošam darbam velosipēdistu satiksmes drošības izglītības nodrošināšanai un izveidojusi infrastruktūru eksaminācijai ikvienā Latvijas skolā.

Projekts “Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” paredz nodrošināt skolas ar mācību līdzekļiem velosipēdistu izglītošanai, metodiskos ieteikumus pedagogiem mācību procesa nodrošināšanai un vēlas aktualizēt velosipēdistu eksaminācijas iespējas visās Latvijas skolās.

Vairāk informācijas par projektu CSDD mājas lapā.

Statistikas dati rāda, ka gadu no gada bērni ceļu satiksmē ir apdraudēti. Tā šī gada pirmajos sešos mēnešos ceļu satiksmes negadījumos Latvijā gājuši bojā 4 bērni līdz 14 gadu vecumam, savukārt pērn šajā laika periodā bija 3 bojā gājušie. Šī gada pirmajā pusgadā ceļu satiksmes negadījumos ievainoti 234  bērni, savukārt pērn – 238.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.